Reklama

Reklama

Młynarska krytykuje żonę Kurskiego. „Pani Joanno, serio?”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili swój związek. Z gratulacjami dla pary pospieszyła Joanna Kurska, szefowa programu „Pytanie na śniadanie”. Krytycznie do wpisu żony Jacka Kurskiego odniosła się dziennikarka Paulina Młynarska. - Pani Joanno, serio? Miłość jest najważniejsza? A co z nastolatkami LGBTQA+, które za sprawą waszej TVP nagonki tracą oparcie w rodzinach, popełniają samobójstwa, lądują na leczeniu psychiatrycznym? – napisała Młynarska.

Katarzyna Cichopek w dniu swoich 40. urodzin oficjalnie ogłosiła na swoim Instagramie, że jest w związku z Maciejem Kurzajewskim. Para przebywa obecnie w Izraelu - w urodzinowy poranek gwiazda TVP podzieliła się zdjęciami z Ziemi Świętej. Ubrana w kwiecistą sukienkę prowadząca "Pytania na śniadanie" klęczy i modli się przed ołtarzem.

Zobacz również: Od nieśmiałej dziewczyny do ikony. Tak zmieniał się styl Katarzyny Cichopek

Reklama

Katarzyna Cichopek potwierdza związek z Kurzajewskim

Kolejne z opublikowanych zdjęć przedstawiało celebrytkę już z Maciejem Kurzajewskim. O ich relacji plotkowano już od dawna - teraz prezenterka TVP oficjalnie potwierdziła ich związek. Zdjęcie opatrzyła podpisem"

- Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć. Pozdrawiamy z Izraela - napisała Katarzyna Cichopek.

Na komentarze nie trzeba było długo czekać - pod postem szczęścia życzyli parze m.in. Marcin Mroczek, Anna Mucha, Weronika Rosati, Edyta Herbuś, Anna Wendzikowska czy Agustin Egurrola. Pod zdjęciem gwiazd TVP pojawił się również wpis syna prezenterki, Adama Hakiela. Chłopiec pod zdjęciem Cichopek i Kurzajewskiego opublikował emotikony trzech czerwonych serduszek.

Zobacz również: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili, że są parą

Joanna Kurska komentuje romans Cichopek i Kurzajewskiego

Z gratulacjami pospieszyła również szefowa programu "Pytanie na śniadanie" Joanna Kurska.

Odpowiedziała jej Katarzyna Cichopek, która z radością przyjęła życzenia od swojej przełożonej.

Para miała już okazję pojawić się na antenie "Pytania na śniadanie". Cichopek i Kurzajewski połączyli się ze studiem z Izraela, by ogłosić ponownie to, że są w związku. Z zakochanymi rozmawiała Ida Nowakowska, a para nawet pocałowała się na wizji.

- Każde z nas ma swoje życie, ale nikt za nas życia nie przeżyje, nikt za nas życia nie doświadczy. Kochamy swoje dzieci, Kasia Adama i Helę, ja swoich synów: Franka i Julka i dla nich zrobimy wszystko. Mamy nadzieję, że oni będą czuli, że jeśli my jesteśmy szczęśliwi, to oni też będą szczęśliwi - powiedział Maciej Kurzajewski.

Młynarska krytykuje żonę Kurskiego. "Pani Joanno, serio?"

Wpis Joanny Kurskiej spotkał się z krytyką Pauliny Młynarskiej. Znana dziennikarka od kilku lat mieszka na Krecie, praktykuje jogę i pisze książki. Młynarska jest znana z feministycznych poglądów i zabiera głos w ważnych sprawach. Dla wielu kobiet stanowi prawdziwą inspirację.

Dziennikarka kontynuuje:

***

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Joanna Kurska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy