Reklama

Reklama

Mocne słowa Amber Heard. "Chcą włożyć moje dziecko do mikrofalówki"

Podczas ostatniej rozprawy w "procesie dekady" Amber Heard zeznała, że obawia się o swoje życie, ponieważ każdego dnia otrzymuje setki gróźb. Mają one dotyczyć również jej córki Oonagh Paige urodzonej w zeszłym roku przez surogatkę. Była to ostatnia rozprawa przed wygłoszeniem mów końcowych Amber Heard i Johnny'ego Deppa.

Od ponad miesiąca jesteśmy świadkami najgłośniejszego medialnego procesu, którego stronami są Johnny Depp i Amber Heard. W trakcie kolejnych spotkań w sądzie obserwowanych przez media z całego świata ujawniają nowe szczegóły swojej relacji, która zakończyła się rozwodem w 2016 r. Wówczas Amber Heard zarzuciła aktorowi stosowanie przemocy domowej, a Johnny Depp starał się odpierać jej zarzuty. Jednak sprawa skomplikowała się, gdy w lutym 2020 roku "Daily Mail" dotarł do nagrań, na których słychać, jak aktorka przyznaje się do stosowania przemocy wobec męża. Wygląda na to, że przemoc w ich relacji była codziennością.

Reklama

Aktor wytoczył Amber Heard proces o zniesławienie i naruszenie dóbr osobistych, żądając za wszystko 50 mln dol. Ona jednak broni się i domaga dwa razy więcej. 

Zobacz też: Amber Heard zasypana gradem pytań. Aktorka została przyparta do muru

Heard zeznała, że ludzie chcą zabić jej dziecko

Proces jest śledzony przez media na całym świecie, a nagrania z rozpraw stają się viralami w internecie. Wiele osób zarzuca aktorce, że fałszuje swoje zeznania i udaje przed sądem, by wygrać sprawę. Kobieta stała się obiektem kpin i hejtu ze strony tych, którzy w tej sprawie stoją po stronie Johnny'ego Deppa. 

26 maja Amber Heard złożyła ostatnie zeznania w "procesie dekady". Przyznała, że od publikacji artykułu w "The Washington Post" w 2018 roku, w którym oskarżyła byłego męża o przemoc, jej życie zamieniło się w istny  koszmar. Zeznała, że codziennie setki ludzi od tego czasu grozi jej, że ją zabije, a sytuacja znacznie pogorszyła się, odkąd spotkała się z Johnnym Deppem na sali sądowej.

26 maja odbyła się ostatnia rozprawa przed wygłoszeniem mów końcowych w "procesie dekady". 27 maja ma zakończyć się zbieranie dowodów w sprawie.

Zobacz także: Johnny Depp może liczyć na wsparcie pierwszej żony. Nie mogła uwierzyć w oskarżenia Amber

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy