Reklama

Reklama

Moda w podróży, czyli wakacyjny niezbędnik gwiazd

Podczas gdy Maria Niklińska stawia na klasyczną koszulę i jeansy, a Karolina Gilon nie wyobraża sobie urlopu bez wygodnych butów, w walizce Tamary Gonzalez Perea znaleźć się muszą ubrania w stylu etno. Gwiazdy zgodne są jednak co do jednego: wakacyjny must have to strój kąpielowy.

Moda urlopowa rządzi się swoimi prawami - stawiamy wówczas na ogół na kolorowe, zwiewne i przede wszystkim wygodne ubrania, które mają nie tylko pozostawać w zgodzie z obowiązującymi trendami, ale również (a może przede wszystkim) zapewniać nam niezbędny wówczas komfort.

Tego zdania jest również Magdalena Mielcarz. W jej wakacyjnym niezbędniku znajdują się bowiem przede wszystkim oversize'owe ubrania, które natychmiast wprawiają ją w iście wakacyjny nastrój. "Bardzo lubię takie luźne, typowo plażowe rzeczy. Od razu jak to zakładamy, nawet jeszcze w domu, czujemy, że jesteśmy na wakacjach" - deklaruje modelka.

Reklama

Nie dla każdej z nas wakacyjny luz oznacza jednak zmianę garderoby na nieformalną. Maria Niklińska niezależnie od okoliczności musi mieć pod ręką klasyczny zestaw - biała koszula plus jeansy. "To jest coś, co powoduje, że zawsze czuję się dobrze i elegancko" - wyznaje.

Z kolei Tamary Gonzalez Perea, która znana jest z wyrazistego stylu oraz odważnego miksowania wzorów i kolorów, na wakacjach bynajmniej nie rezygnuje z ukochanych printów. W jej walizce króluje styl etno i mnogość barw. "Lata bez kolorów sobie nie wyobrażam. Kocham też wszystko, co jest etno, czyli frędzle, pompony, koczyki z piórami. No i oczywiście piękny strój kąpielowy. W tym roku szczególnie polecam stroje jednoczęściowe" - mówi PAP Life.

Stroje kąpielowe to również ważny element urlopowego niezbędnika Karoliny Gilon, która uwielbia się w nich fotografować. Jednakże prócz relacjonowania podróży na Instagramie modelka kocha też zwiedzać, dlatego na wakacjach zawsze ma przy sobie parę wygodnych butów.

Choć każda z nas chce wyglądać modnie również w czasie urlopu, wtórując Magdalenie Mielcarz, polecamy latem nieco "odpuścić". I zamiast skupiać się na tym, by w naszej walizce znalazły się ubrania i dodatki o możliwie najbardziej trendowych fasonach, na pierwszym miejscu stawiajmy jednak wygodę. (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje