Reklama

Reklama

Na wysoki połysk

Połyskujące tkaniny to wyższa szkoła jazdy. Wymagają perfekcyjnego kroju i bezlitośnie uwydatniają niedoskonałości. Ale są gwiazdy, które w metaliku błyszczą.

TRAFY

Zmysłowy rock'n'roll

Reklama

Anna Czartoryska (29) - zasada: jeden kolor, różne faktury zawsze się sprawdza. W tym przypadku antracytowe szarości pięknie podkreślają delikatną opaleniznę aktorki. Rockandrollowa stylizacja nie jest dosłowna dzięki rezygnacji z czerni i z mocnego metalicznego błysku. Widać, że zmysłowe, przydymione kolory to świadomy wybór.

Szlachetny kontrast

Anna Mucha (33) - ten zestaw jest stworzony na czerwony dywan. W połyskujących stylizacjach kontrast to strzał w dziesiątkę! Zamaszysta tiulowa spódnica w odcieniu szarości potrzebuje uzupełnienia mocnym elementem. A z połyskującą czernią tworzy szlachetny kontrast. Spódnica wydłuża też optycznie nogi i dodaje lekkości sylwetce.

Marynarka w roli głównej

Danuta Stenka (51) - pierwszoplanowa rola należy do świetnie skrojonego żakardowago żakietu - męski fason z zaznaczonymi ramionami równoważy bogaty połysk jedwabiu. Matowy czarny top i lekko lśniące spodnie nie konkurują z metalicznym połyskiem. Sylwetka wygląda szlachetnie dzięki połączeniu męskich krojów i kobiecych dodatków.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje