Reklama

Reklama

Na wysoki połysk

Połyskujące tkaniny to wyższa szkoła jazdy. Wymagają perfekcyjnego kroju i bezlitośnie uwydatniają niedoskonałości. Ale są gwiazdy, które w metaliku błyszczą.

TRAFY

Zmysłowy rock'n'roll

Anna Czartoryska (29) - zasada: jeden kolor, różne faktury zawsze się sprawdza. W tym przypadku antracytowe szarości pięknie podkreślają delikatną opaleniznę aktorki. Rockandrollowa stylizacja nie jest dosłowna dzięki rezygnacji z czerni i z mocnego metalicznego błysku. Widać, że zmysłowe, przydymione kolory to świadomy wybór.

Szlachetny kontrast

Anna Mucha (33) - ten zestaw jest stworzony na czerwony dywan. W połyskujących stylizacjach kontrast to strzał w dziesiątkę! Zamaszysta tiulowa spódnica w odcieniu szarości potrzebuje uzupełnienia mocnym elementem. A z połyskującą czernią tworzy szlachetny kontrast. Spódnica wydłuża też optycznie nogi i dodaje lekkości sylwetce.

Reklama

Marynarka w roli głównej

Danuta Stenka (51) - pierwszoplanowa rola należy do świetnie skrojonego żakardowago żakietu - męski fason z zaznaczonymi ramionami równoważy bogaty połysk jedwabiu. Matowy czarny top i lekko lśniące spodnie nie konkurują z metalicznym połyskiem. Sylwetka wygląda szlachetnie dzięki połączeniu męskich krojów i kobiecych dodatków.

GAFY

Jak wypaść blado

Katarzyna Burzyńska (29) - metaliczne odcienie pięknie odbijają światło, ale nie zawsze z korzyścią dla figury. Duża srebrna płachta, marszczona grubą gumą na wysokości żeber, zaburza proporcje sylwetki i zniekształca biust. Obcisła mini nie wygląda ani elegancko, ani sexy. Co więcej, cała stylizacja i jej kolor niepotrzebnie zwracają uwagę na "pozimowy" kolor skóry.

Grzech nijakości

Tamara Arciuch (38) - największą wadą tej stylizacji jest to, że jest po prostu... nijaka. Pozbawiona kształtu sukienka nie robi wrażenia, mimo że pastelowe kolory są korzystne dla jasnej karnacji. Czerwona torebka sprawia wrażenie przypadkowej. Cekinowa sukienka nie jest ani wąska, ani rozszerzana, ani długa, ani krótka, a kształt dekoltu odbiera jej charakter.

Nastąpiło załamanie

Magdalena Boczarska (34) - metaliczne tkaniny wymagają perfekcyjnego kroju, bo mocny połysk uwydatnia załamania, zagniecenia, niedoskonałości. Metalik nie znosi również konkurencji. Połączenie sukienki z kurtką o takim samym połysku, ale w innym odcieniu, wprowadza chaos. Niestety, ta stylizacja przytłoczyła urodę aktorki.

Natalia Jaroszewska - projektantka, absolwentka łódzkiej ASP. Od ponad 10 lat ubiera gwiazdy, a swoje autorskie kolekcje prezentuje w Polsce i za granicą

SHOW 12/2013

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje