Reklama

Reklama

Na zawsze razem

Mówi się, że w show-biznesie człowiek człowiekowi wilkiem. Ale nie zawsze jest to prawda. Przyjaciele z Hollywood to prawdziwi długodystansowcy!

Cameron i Drew - 9 lat przyjaźni


"To wspaniałe, gdy masz kogoś, z kim możesz się śmiać, płakać i wzajemnie sobie pomagać" - stwierdziła niedawno Drew Barrymore (35). Swoją serdeczną przyjaciółkę Cameron Diaz (38) poznała na planie ich wspólnego filmu "Aniołki Charliego".
"Cameron używała wówczas takiej ilości perfum, że ciężko było się do niej zbliżyć. Na szczęście rekompensowała to fenomenalnym poczuciem humoru" - śmieje się dziś Drew. Dziewczyny bardzo się polubiły i wkrótce spędzały ze sobą każdą wolną chwilę. Razem świetnie się bawią. "Uwielbiamy się i nasza przyjaźń przetrwa wszystko" - zapewniają Cameron i Drew.

Penélope i Salma - 10 lat przyjaźni


"Jesteśmy jak siostry. Rozumiemy się bez słów" - mawiają. O zażyłości Penélope Cruz (36) i Salmy Hayek (44) w Hollywood krążą już legendy.
Ich przyjaźń scementowała... awaria samolotu! Maszyna, którą leciały aktorki, zaczęła niespodziewanie pikować w dół. Pilot cudem wybrnął z opresji. Cruz przyznaje, że przed oczami stanęła jej śmierć: "Pomyślałam wtedy: jeśli zginę, to przynajmniej w towarzystwie serdecznej przyjaciółki". Panie są tak zżyte, że bywały nawet posądzane o romans!

Leo i Tobey - 16 lat przyjaźni


"Kiedy byli młodsi, często spali razem w łóżku i wplatali sobie wstążki we włosy" - śmieje się mama Tobeya Maguire'a (35). Jako chłopcy Tobey i Leonardo DiCaprio (35) brawurowo zagrali w "Chłopięcym świecie" u boku Roberta De Niro.
Dziś aktorów można spotkać na meczach koszykówki i wypadach na piwo, a wkrótce połączą siły na planie nowej adaptacji "Wielkiego Gatsby'ego".

Courteney i Jennifer 17 lat przyjaźni


"Od siedemnastu lat raz w tygodniu spotykamy się na lunch" - mówią Courteney Cox (46) i Jennifer Aniston (41). Tak jak w kultowym serialu "Przyjaciele", są ze sobą na dobre i złe. Courteney pocieszała przyjaciółkę po jej rozstaniu z Bradem Pittem, a Jen kibicuje zawodowym projektom Courteney. I choć granym przez nie Monice i Rachel zdarzały się nawet bójki, to prywatnie przyjaciółki nigdy się nie pokłóciły.

Nicole i Naomi - 30 lat przyjaźni


Znajomi nazywają je "Nicomi", bo Nicole Kidman (43) i Naomi Watts (42) to prawdziwe papużki nierozłączki. Zbliżyła je wspólna pasja i poczucie humoru. "Uwielbiamy być razem, możemy wtedy rozmawiać o wszystkim i śmiać się do łez" - zgodnie przyznają Nicole i Naomi.
Przyjaciółki poznały się w rodzinnej Australii, gdzie jako początkujące aktorki próbowały swoich sił na jednym z castingów. Po przesłuchaniu 14-letnia Nicole zaproponowała młodszej koleżance wspólny powrót do domu. I to był początek pięknej przyjaźni.

Ben i Matt - 36 lat przyjaźni


Są przystojni, popularni i przyjaźnią się od dziecka. Obaj lubią bejsbol i kochają pizzę. Ben Affleck (38) i Matt Damon (40) dorastali w Bostonie, gdzie mieszkali zaledwie kilka domów od siebie. Chłopcy wszystko robili razem: chodzili do tej samej podstawówki i szkoły średniej, razem też statystowali w filmach i snuli marzenia o wielkiej karierze.
Po ukończeniu szkoły wspólnie podjęli decyzję o wyjeździe do Los Angeles, by tam spełniać marzenia. Swój największy sukces też odnieśli razem - w 1998 roku odebrali Oscara za scenariusz do filmu "Buntownik z wyboru". A dziś wzajemnie pomagają sobie w opiece nad dziećmi. To się nazywa zgrany duet!

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 4 listopada.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy