Reklama

Reklama

Nadal walczą o związek

Formalnie Catherina Zeta – Jones i Michael Douglas nadal są w separacji. Jednak zamiast szybkiego rozwodu, o którym rok temu rozpisywały się tabloidy, ostatnio oglądamy raczej wielki powrót i odrodzenie związku. Wszystko w skazuje na to, że jedna z najgorętszych par Hollywood zażegnała małżeński kryzys.

Przypomnijmy: W sierpniu ubiegłego roku Catherine Zeta Jones i Michael Douglas ogłosili separację. Jednak niedługo po tych rewelacjach Catherina z powrotem wprowadził się do ich nowojorskiego apartamentu, a para ogłosiła, że spróbuje ratować małżeństwo dla dobra dzieci. Wiele wskazuje na to, że wspólne wysiłki dają efekty.

Ostatnio Douglas i Zeta - Jones spędzili razem kilka dni w Rzymie. Na wyjeździe towarzyszyły im nastoletnie pociechy: Dylan i Carys. Patrząc na zdjęcia uśmiechniętych małżonków, którzy razem spacerują, zwiedzają i bawią się z dziećmi, trudno uwierzyć, że ich związek nadal przeżywa kryzys. Nie jest to ich jedyny rodzinny wyjazd. Wcześniej przez tydzień odpoczywali  w Jerozolimie.  Regularnie są również widywani razem na oficjalnych imprezach.

Reklama

Z wypowiedzi Douglasa wynika, że zapewnienie dzieciom atrakcji nie jest jedynym powodem wspólnych wycieczek. "Małżeństwo wymaga ciągłej troski i pracy. Skoncentrowanie się na dzieciach nie wystarczy." - mówił aktor w rozmowie z magazynem People. "Nie można patrzeć na małżeństwo jak na coś, co zostało dane raz na zawsze." - dodał.

Wygląda na to, że Douglas odebrał ostatnio cenną lekcję. Ciekawe czy wyciągnięte z niej wnioski wystarczą, żeby uratować małżeństwo.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy