Reklama

Reklama

Najlepsze wiadomości

Tym razem mamy same dobre wieści! I to o naszych gwiazdach, które wykazują się wielkim sercem i odnoszą fantastyczne sukcesy. Także za granicą!

Najbardziej elitarne grono

Znalazła się w nim Anja Rubik (30) dzięki swojej... sukni ślubnej. Pamiętna mini top modelki z imponującym welonem, autorstwa Petera Dundasa z domu mody Emilio Pucci, została zaprezentowana na wystawie Iconic Wedding Dresses (kultowe suknie ślubne) w Londynie! Zgromadzono na niej kreacje takich sław jak księżna Yorku Sarah Ferguson, Joan Collins, Marcia Cross, Natalia Vodianova, Fergie z zespołu Black Eyed Peas czy Zara Phillips (mistrzyni świata w jeździectwie, wnuczka królowej Elżbiety II). Dochód z wystawy wesprze akcję charytatywną na rzecz szpitala dziecięcego w Londynie. Polski akcent bardzo nas cieszy!

Reklama

Największy sukces

Gosia Baczyńska (48) jako pierwsza Polka w historii zaprezentowała kolekcję na Paryskim Tygodniu Mody. I została bardzo dobrze przyjęta! "To pierwszy krok. Za parę miesięcy będzie następny pokaz. Czeka nas ciężka praca", podkreślała projektantka, która zagwarantowała sobie obecność w tym prestiżowym wydarzeniu za rok.

Najliczniejsza rodzina

...która, co ważne, lubi razem przebywać i pomagać potrzebującym. Silna reprezentacja klanu Steczkowskich w osobach (od lewej): Magdaleny (38), Cecylii (36), Justyny (41), Krystyny (44) i Agaty (47) pojawiła się na konferencji fundacji DKMS, by zachęcać Polaków do rejestrowania się w bazie potencjalnych dawców szpiku. Siostry wzbudziły niemałą sensację! Za przybycie tak wielu członkiń familii odpowiada Magdalena. - Udało mi się namówić do udziału w tym wydarzeniu moje siostry - wyznała.

Najgłośniejszy powrót

Fani Edyty Bartosiewicz (47) czekali na tę chwilę aż 15 lat! Nowa płyta wokalistki zaledwie dwa dni od premiery pokryła się złotem. "Renovatio" jest dziś najchętniej kupowanym albumem w Polsce. - To jest dla mnie przełomowy moment. Zamyka się za mną pewien etap - bardzo trudny dla mnie jako artystki i jako człowieka - mówi Edyta.


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy