Reklama

Reklama

Nastoletnia Ciara zarabiała pieniądze, stylizując włosy sąsiadek

Twórczyni hitu "Like A Boy" wyznała, że jej pierwszą pracą było strzyżenie włosów. Klientkami piosenkarki były jej koleżanki i ich rodziny mieszkające w Atlancie. Ciara przyznała, że obcinanie włosów przynosiło jej niezłe pieniądze.

- Gdy byłam nastolatką, obcinałam włosy koleżankom w sąsiedztwie. To była moja praca. Za obcięcie włosów u jednej osoby mogłam zarobić od 5 do 45 dolarów. - powiedziała.

Reklama

Była to pierwsza praca Ciary, ale gwiazda już w wieku czterech lat wiedziała, że chce być piosenkarką, ponieważ zdawała sobie sprawę z tego, jak muzyka na nią działa.

W rozmowie z "Refinery29" powiedziała: - Gdy miałam cztery lata zdałam sobie sprawę z tego, jak muzyka na mnie wpływa. Sprawiała, że chciało mi się tańczyć i śpiewać. To była miłość od pierwszego usłyszenia. Od razu zaiskrzyło.

Ciara, która ma 21-miesięcznego syna razem z byłym narzeczonym - raperem Future - a obecnie jest w związku z zawodnikiem NFL - Russellem Wilsonem - poczuła, że odniosła sukces w przemyśle muzycznym, gdy w 2006 roku zdobyła nagrodę Grammy.

30-letnia gwiazda R&B powiedziała: - Nagroda Grammy była moim pierwszym wielkim sukcesem. Poczułam wtedy, że moje marzenia się spełniają i osiągam zamierzone cele. Po takim osiągnięciu ludzie podkreślają, że jest się zdobywcą nagrody Grammy, a to bardzo ważne.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje