Natalia Siwiec, Blanka Lipińska i Jarosław Bieniuk razem na jachcie! Luksus!

Natalia Siwiec, Blanka Lipińska i Jarosław Bieniuk odpoczywają pływając po Bałtyku i opalając się na jachcie. Modelka zrelacjonowała przyjacielskie spotkanie na swoim Instagramie. Celebryci najprawdopodobniej świętowali wspólnie 38. urodziny Natalii Siwiec. Impreza odbyła się kameralnym gronie. Była jednak wyjątkowo luksusowa.

Natalia Siwiec spędziła czas z przyjaciółmi. Grupa odpoczywała podczas luksusowego rejsu po Bałtyku
Natalia Siwiec spędziła czas z przyjaciółmi. Grupa odpoczywała podczas luksusowego rejsu po Bałtyku TricolorsEast News

Natalia Siwiec po raz kolejny świętuje urodziny?

Natalia Siwiec niedawno skończyła 38 lat. Na Instagramie w obszernym wpisie zaznaczyła, że ostatni rok był jednym z najlepszych w jej życiu. Podkreśliła również, że jest szczęśliwa i czuje się spłoniona. Swoje święto modelka spędziła z najbliższymi w Turcji. Skąpo ubrana bawiła się na tamtejszym festiwalu.

Natalia Siwiec imprezuje w towarzystwie sławnych przyjaciół

Natalia Siwiec zaraz po powrocie z wakacji, postanowiła wybrać się z przyjaciółmi do Sopotu. Gwiazda spotkała się tam z przyjaciółmi: Blanką Lipińską i Jarosławem Bieniukiem. Cała trójka spędziła wspólnie czas zajadając się smakołykami na jachcie. Siwiec chętnie pozowała w bikini, prezentując luksusowy pokład i relacjonując luźną atmosferę.

Natalia Siwiec, Blanka Lipińska i Jarosław Bieniuk często spędzają czas razem

Nie jest tajemnicą,  że Natalia Siwiec  przyjaźni się z Jarosławem Bieniukiem. Modelka była wielokrotnie widywana w towarzystwie najstarszej córki byłego piłkarza. Miss Euro 2012 ma bardzo dobry kontakt z Oliwią Bieniuk.

Blanka Lipińska również  od dawna przyjaźni się z Natalią Siwiec. Pisarka i celebrytka niedawno zakończyła prace związane z ekranizacją kolejnej części powieści "365 dni". Spotkanie ze znajomymi z pewnością pomogło jej zrelaksować się i odprężyć.

Podczas rejsu jachtem po Bałtyku celebryci zajadali się ekskluzywnymi przekąskami i wspólnie zażywali kąpieli słonecznych. Natalia Siwiec, ku uciesze fanów, zrelacjonowała imprezę na swoim InstaStory.

Natalia Siwiec, ku uciesze fanów, zrelacjonowała imprezę na swoim InstaStory
Natalia Siwiec, ku uciesze fanów, zrelacjonowała imprezę na swoim InstaStoryInstagram / @nataliasiwiec.officialInstagram
Natalia Siwiec zaraz po powrocie z wakacji w Turcji, postanowiła wybrać się z przyjaciółmi do Sopot
Natalia Siwiec zaraz po powrocie z wakacji w Turcji, postanowiła wybrać się z przyjaciółmi do SopotInstagram @nataliasiwiec.officialInstagram

Zobacz również:

"ZOŁZA" - To ona trzęsie show-biznesem. Małgorzata Kożuchowska w najnowszym filmie Ilony Łepkowskiej
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas