Reklama

Natalie Imbruglia do kobiet, które chcą poddać się zapłodnieniu in vitro: "Możecie mnie o wszystko zapytać"

Natalie Imbruglia poddała się zapłodnieniu in vitro, dzięki czemu dwa lata temu spełniła swoje marzenie o macierzyństwie. Teraz pragnie pomagać również innym kobietom, które zdecydowały się na ten sam krok. Gwiazda uważa, że to niezwykle ważne, gdyż ona sama, byłaby wtedy wdzięczna za podobne wsparcie.

Kim jest Natalie Imbruglia?

Natalie Imbruglia to 46-letnia gwiazda o australijsko-włoskich korzeniach, która od lat próbuje swoich sił w show-biznesie jako aktorka i piosenkarka. 

Wśród jej najbardziej znanych utworów muzycznych są: "Shiver", "Big Mistake", "Wishing I Was There" oraz "Smoke", ale rozpoznawalność jako wokalistka zawdzięcza przede wszystkim piosence "Torn".  

Popularność przyniosła jej też m.in. rola w serialu "Sąsiedzi", gdzie wcieliła się w rolę Beth Brennan.

Natalie Imbruglia wspiera kobiety, które poddają się zapłodnieniu in vitro

Natalie Imbruglia ósmego października 2019 roku pochwaliła się w mediach społecznościowych nowiną o narodzinach dziecka. 

Reklama

Aktorka urodziła syna, Maksa Valentine'a. Było to dla niej niezwykle ważne, ponieważ od dłuższego czasu czuła, że czegoś jej w życiu brakowało. 

Kiedy zrozumiała, że chodzi o macierzyństwo, poddała się procedurze zapłodnienia in vitro.

W podcaście "Spinning Plates" Natalie Imbruglia wyznała, że wsparcie jest jej w jej opinii niezwykle istotne podczas tej podróży i ona sama, przechodząc przez procedurę in vitro bardzo go potrzebowała, dlatego też chce pomagać innym kobietom w podobnej sytuacji, ponieważ niestety in vitro często wciąż jest tematem tabu.

Czytaj również: 

Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze

Taka naprawdę jest Oliwia Bieniuk

Zobacz także:

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy