Naturalna Małgorzata Kożuchowska. Fani zachwyceni nowym zdjęciem

Małgorzata Kożuchowska znów zwróciła na siebie uwagę. Jej nowe zdjęcie na Instagramie wywołało poruszenie wśród fanów. Internauci wręcz obsypali aktorkę komplementami. Gwiazda zadbała tez o tajemniczy opis, którego fragment brzmi: „na planie projektu, o którym jeszcze nic nie mogę Wam powiedzieć”.

Małgorzata Kożuchowska pokazała się w naturalnym wydaniu. Fani zachwyceni
Małgorzata Kożuchowska pokazała się w naturalnym wydaniu. Fani zachwyceniPawel Wodzynski/East NewsEast News

Spis treści:

  Małgorzata Kożuchowska od lat niezmiennie cieszy się ogromną sympatią widzów. Aktorka jest też popularna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion osób.  

  Ikona stylu i formy

  Gwiazda znajduje się też w gronie najlepiej ubranych Polek - niektórzy uważają ją nawet za ikonę stylu. Trudno się dziwić - Kożuchowska brawurowo łączy najnowsze trendy z klasyką, dzięki czemu tworzy oryginalne i ponadczasowe stylizacje.

  Wielu fanów jest też pod wrażeniem formy, w jakiej jest aktorka. Gwiazda dba o zbilansowaną dietę, regularnie trenuje i prowadzi zdrowy styl życia.

  - To miłe i bardzo budujące, gdy czytam komentarze, że wiek mi służy, że jestem jak wino. Ale to się nie dzieje samo. Postanowiłam o siebie zadbać i wprowadziłam wiele różnych zmian. Przez lata byłam zawsze skupiona na innych, starałam się spełniać różne oczekiwania, żeby nikogo nie rozczarować. Dziś wiem, że nie da się zrobić wszystkiego i zadowolić wszystkich - powiedziała w rozmowie z serwisem PAP Life Małgorzata Kożuchowska.

  Małgorzata Kożuchowska znajduje się w gronie najlepiej ubranych Polek
  Małgorzata Kożuchowska znajduje się w gronie najlepiej ubranych PolekArtur Zawadzki/REPORTEREast News

  Naturalna Małgorzata Kożuchowska. Fani zachwyceni nowym zdjęciem

  Aktorka w wolnych chwilach dba o regularny kontakt z fanami za pośrednictwem Instagrama. Tym razem aktorka opublikowała nieco tajemniczy wpis.

  - Dzisiaj 50-ty dzień na planie projektu, o którym jeszcze nic nie mogę Wam powiedzieć, a już nie mogę się doczekać! Pracujemy od stycznia i będzie to sztos - napisała Kożuchowska.

  Uwagę fanów zwróciło również nowe zdjęcie aktorki, która zaprezentowała się w naturalnym wydaniu. W sekcji komentarzy posypały się komplementy.

  "Bosko! Powodzenia Gosiu! Jesteś przepiękną kobietą i wspaniałą aktorką", "Zjawiskowa kobieta", "Piękna kobieta", "Ślicznie Pani wygląda", "Piękna i naturalna", "Klasa sama w sobie", "Pani Małgosiu z niecierpliwością czekamy" - pisali na Instagramie.

  Niedawno spore zainteresowanie wywołały zdjęcia aktorki z Rzymu. Kożuchowska wyglądała niezwykle stylowo w eleganckiej beżowej koszuli zdobionej drobnymi serduszkami. "Promieniejesz" - pisali wielbiciele aktorki.

  Małgorzata Kożuchowska: zawodowo i prywatnie

  Małgorzata Kożuchowska  od lat znajduje się w czołówce najpopularniejszych gwiazd w polskiego show-biznesu. Serca widzów podbiła rolą w filmie "Killer". Największą popularność przyniosła jej jednak rola Hanki Mostowiak w serialu TVP "M jak Miłość". Z kolei w innej produkcji Telewizji Polskiej "Rodzinka.pl" wcieliła się w postać Natalii Boskiej. Kożuchowska zagrała też główną rolę w filmie "Zołza". Prywatnie jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego i mamą Jana Franciszka.

  ***

  Paulina Krupińska - moda to tylko pracaNewseria Lifestyle/informacja prasowa
  INTERIA.PL
  Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
  Dołącz do nas