Reklama

Reklama

Nicki Minaj jest w ciąży?!

Amerykańska piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wyraźnie widać ciążowy brzuszek. Tylko… czy to naprawdę ciążowy brzuszek?

W ubiegłym tygodniu Beyonce zaskoczyła fanów publikując na Instagramie zdjęcia z ciążowej sesji i pisząc, że spodziewa się bliźniaków. Wiadomość błyskawicznie trafiła na pierwsze strony kolorowych gazet, a zdjęcie ciężarnej gwiazdy zebrało miliony polubień stając się tym samym najbardziej popularną fotką na Instagramie. Czyżby niektórzy pozazdrościli jej popularności?

Nicki Minaj nigdy nie ukrywała, że cieszy ją zainteresowanie mediów. Kontrowersyjna gwiazda co i rusz próbuje zwrócić na siebie uwagę, publikując intrygujące zdjęcia, lub zakładając mocno eksponujące ciało stroje. Wczoraj wpadła jednak na inny pomysł i podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym najwyraźniej... jest w ciąży.

Reklama


Pod postem oczywiście posypały się gratulacje od fanów, jednak wystarczy przejrzeć inne, publikowane ostatnio zdjęcia Minaj, żeby zdać sobie sprawę, że ten news raczej nie ma nic wspólnego z prawdą...


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje