Reklama

Reklama

Nie ma czasu na miłość

Karlie Kloss zyskała już tytuł „najlepszej przyjaciółki Taylor Swift.” Teraz spokojnie mogłaby się starać o miano jej rzecznika prasowego. Niedawno w jednym z wywiadów modelka tłumaczyła, dlaczego jej śpiewająca przyjaciółka ciągle jest singielką.

Młoda, piękna, utalentowana, teoretycznie Taylor Swift powinna z łatwością znaleźć chłopaka. Ona sama unika odpowiedzi na pytanie, dlaczego wciąż jest singielką. Za to chętnie odpowiedziała na nie jej przyjaciółka, Karlie Kloss. "Ja podróżuję, ona podróżuje, nie mamy czasu na chłopaków!" - tłumaczyła Kloss w rozmowie z Us Weekly.

W tej podróżnej gorączce Karlie znalazła jednak trochę czasu na uczucia.  Modelka obecnie randkuje z biznesmenem Joshuą Kushnerem. Natomiast Swift od czasu rozstania z Harrym Stylesem w ubiegłym roku, pozostaje singielką.

Reklama

Przyjaźń piosenkarki i modelki kwitnie mniej więcej od roku. Teraz, po tym jak Swift nabyła apartament w jednej z dzielnic Nowego Jorku, dziewczyny spędzają ze sobą naprawdę dużo czasu. "W Nowym Jorku jest tak dużo atrakcji! Kocham chodzić na balet i na rower. Cieszę się, że Taylor jest tu ze mną, w tym mieście jest milion i trochę rzeczy do roboty." - mówi Kloss.

Rzeczywiście, mając "milion i trochę rzeczy do roboty", można nie mieć czasu na miłość...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje