Reklama

Reklama

Niefortunny upadek Klaudii El Dursi

Nie od dziś wiadomo, że wypadki chodzą po ludziach. Tym razem padło na prowadzącą program "Hotel Paradise" Klaudię El Dursi.

Klaudia El Dursi uznawana jest za najpiękniejszą uczestniczkę ostatniego sezonu "Top Model". Udział w programie sprawił, że jej kariera nabrała tempa. Została szybko wylansowana na prawdziwą gwiazdę stacji TVN. Teraz możemy oglądać ją w roli prowadzącej programu "Hotel Paradise 2".

Modelka ma oddane rzesze fanów, a jej profil na Instagramie obserwuje prawie 600 tys. osób. 

Klaudia chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie można było oglądać jej relacje z wakacyjnego wyjazdu do Sain-Tropez, gdzie bawiła się między innymi z byłym narzeczonym Sandry Kubickiej. 

Reklama

W życiu Klaudii El Dursi ważną rolę odgrywa sport, dlatego nikogo nie dziwi, że jako formę relaksu na niedzielne popołudnie wybrała rowerową przejażdżkę. 

Sportowy strój i profesjonalny sprzęt świetnie prezentują się na Instagramie, jednak, jak zauważa modelka, w prawdziwym życiu nie zawsze jest tak pięknie i kolorowo.

Rowerowa wyprawa nie obyła się bez wypadku. 

"Bo w życiu nie zawsze jest tak, jak byśmy chcieli... Instagram vs Reality" - napisała Klaudia pod zdjęciami. 

Na pierwszej fotografii modelka z dumą i gracją pozuje na rowerze, lecz już na drugiej fotce możemy zobaczyć jej niefortunny upadek. Na szczęście okazał się niegroźny, a Klaudia wyszła z niego cało!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje