Reklama

Reklama

Nieoczekiwana zmiana miejsc

Nie ma ludzi niezastąpionych. Tomasz Kammel (38) ma właśnie okazję się o tym przekonać. Dwa miesiące po zwolnieniu z TVP jego miejsce może zająć Samuel Palmer (28).

Jeszcze rok temu wydawało się, że Tomasz Kammel jako gwiazda TVP jest niezastąpiony. To jemu najczęściej przypadało prowadzenie wielkich imprez.

W 2008 roku brylował jako konferansjer Sopot Hit Festival. Dziś jest bezrobotny i na razie nie ma co marzyć o powrocie do tak prestiżowych zadań. Co więcej, w TVP już znaleziono kogoś na jego miejsce.

"Tegoroczny festiwal w Sopocie na początku sierpnia poprowadzi Samuel Palmer. Jesteśmy w trakcie finalnych rozmów", oznajmił SHOW pracownik TVP. Szanse Kammela na pracę w telewizji publicznej coraz bardziej maleją. Ósmego lipca ze stanowiska dyrektora TVP2 odwołano Wojciecha Pawlaka, któremu prezenter wiele zawdzięcza. Na Woronicza szykują się więc zmiany personalne. Skorzysta na nich Palmer?

Reklama

Młody, przystojny, zdolny

"Samuelowi bardzo zależy na pracy prezentera", mówi nasz informator. Sceptycy twierdzą jednak, że młody absolwent Harvardu może sobie nie poradzić z poprowadzeniem na żywo tak dużej imprezy jak Sopot. Będzie to jego debiut w tak odpowiedzialnej roli. Dlatego TVP zaoferowała mu wsparcie. U jego boku na scenie najprawdopodobniej stanie dużo bardziej doświadczona Monika Richardson. Samuel jeździ też teraz po Polsce z cyklem koncertów plenerowych "Hity na czasie". Pod okiem Beaty Sadowskiej nabiera konferansjerskiego doświadczenia.

Monika Richardson cieszy się na współpracę z Palmerem. Powiedziała SHOW: "Samuel był moim gościem w programie "Orzeł czy reszta". To inteligentny, pracowity i przystojny młody człowiek. Widziałam go podczas występów z innymi prezenterami. Brak doświadczenia nadrabia merytorycznym przygotowaniem". Czy Palmer zastąpi Kammela w TVP na dłużej? Raz już wygrał rywalizację w telewizji. Na łyżwach. Dlatego po wakacjach nie powinien zostać na lodzie.

Iwona Czarnyszewicz

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach SHOW - w sprzedaży już od 20 lipca!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje