Reklama

Reklama

Niezwykła podróż Agnieszki Sienkiewicz

Widzowie mogą kojarzyć Agnieszkę Sienkiewicz przede wszystkim z bardzo popularnego serialu „Przyjaciółki”, emitowanego na antenie telewizji Polsat.

33-letnia aktorka ma na swoim koncie również inne role serialowe. Mogliśmy oglądać ją m.in. w "M jak miłość", "Agentce", "Prosto w serce", "Annie German" czy "Apetycie na życie".

Sienkiewicz nigdy nie skończyła studiów aktorskich (jest absolwentką Policealnego Studium Teatralnego w Olsztynie), ale radzi sobie świetnie także na deskach teatralnych. Na co dzień współpracuje z Teatrem Kwadrat i Teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu.

Agnieszka raczej unika ścianek i niepotrzebnego rozgłosu. Dwa lata temu urodziła swoją pierwszą córkę - Zosię, a rok później poślubiła ojca dziewczynki. Mężczyzna nie jest w żaden sposób związany z show-biznesem.

Reklama

Racjonalne podejście Agnieszki do życia i wykonywanego zawodu odbija się także w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie (które obserwuje ponad 162 tys. użytkowników) pełne jest pięknych zdjęć z podróży. Na wielu Sienkieiwcz pozuje bez grama makijażu na twarzy i w wygodnych ubraniach.

Ostatnio aktorka podzieliła się z fanami zdjęciami z podróży na Zanzibar. Musimy przyznać, że fotografie zapierają dech! Na jednej z nich Sienkiewicz pozuje z przepięknym, czarnoskórym dzieckiem, na innej z kolei uczy się od Afrykanki, jak prawidłowo nosić dziecko w chuście i przy okazji eksponuje... zgrabne pośladki.

Ze zdjęć można wywnioskować, że aktorka trzyma się z dala od modnych kurortów, w zamian za to poznając życie mieszkańców Zanzibaru. Jesteśmy zarówno pod wrażeniem postawy Sienkiewicz, jak i wyjątkowo pięknych zdjęć.

Zgadzacie się z nami, że jest na co popatrzeć i jest czego zazdrościć?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy