Reklama

Reklama

Niezwykłe spotkanie na planie Sharknado 6

Sharknado 6 to kolejna, ostatnia już odsłona dość absurdalnej serii katastroficznych filmów, w których główny bohater, Fin walczy na śmierć i życie z rekinami. Główna rola przypadła w udziale znanemu głównie z serialu "Beverly Hills 90210" Ianowi Zieringowi (grał w nim Steve'a Sandersa) i mocno podreperowała jego budżet.

Seria Sharknado ma oddanych fanów na całym świecie i ze smutkiem przyjęli oni wiadomość o zakończeniu produkcji. Czeka ich jednak spora niespodzianka! Do sieci trafił już trailer filmu, a wraz z nim scena, którą fani "Beverly Hills 90210" przyjęli z ogromnym entuzjazmem - w filmie gościnnie pojawiła się serialowa Donna, czyli rzadko pojawiająca się dziś na ekranie Tori Spelling. 

W serialu o bogatych nastolatkach z Beverly Hills Donna i Steve byli przyjaciółmi i nigdy nie połączyła ich głębsza relacja. W ostatnim sezonie serialu Donna wyszła za mąż za Davida, swoją pierwszą i największą miłość, a Steve został ojcem i ożenił się z koleżanką z pracy, Janet Sosna. Fani "Beverly Hills 90210" mogą dziś popuścić wodze fantazji, bo scenarzyści przygotowali dla nich coś specjalnego - czyżby szykował się filmowy romans? 

Reklama

Prywatnie Tori i Ian darzą się ogromną sympatią i wciąż się przyjaźnią. W końcu na planie "Beverly Hills 90210" spędzili długie dziesięć lat! 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje