Nowa fryzura Katy Perry. Co za zmiana!

Katy Perry postanowiła zmienić swój wizerunek. Podjęła odważną decyzję i pożegnała się z blond włosami. O metamorfozie poinformowała za pomocą mediów społecznościowych. Efekt jest zaskakujący!

Katy Perry zdecydowała się na zmianę fryzury. Już tak nie wygląda!
Katy Perry zdecydowała się na zmianę fryzury. Już tak nie wygląda!Lafargue Raphael/ABACA/Abaca/East NewsEast News

Katy Perry zmieniła fryzurę

Katy Perry jest znana niemal na całym świecie. Od 2008 roku jej kariera nie zwalnia tempa, a grono fanów cały czas się powiększa. 

Piosenkarka od 2016 roku spotyka się z Orlando Bloomem. Ponad rok temu przyszło na świat ich pierwsze dziecko. Daisy Dove urodziła się 26 sierpnia 2020 roku. 

Katy Perry dzieli się z fanami swoją codziennością i stara się być z nimi w stałym kontakcie. Nic więc dziwnego, że pochwaliła się także wizytą u fryzjera. Na opublikowanym zdjęciu Katy Perry nie tylko szokuje zmianą fryzury, ale także zachwyca figurą!

Piosenkarka postawiła na odważną zmianę. W ostatnim czasie Katy Perry rozjaśniała włosy, zatęskniła jednak za ciemnymi kosmykami. 

Katy Perry efektem metamorfozy pochwaliła się na instagramowym profilu. Oprócz tego pokazała kilka ujęć z wizyty u fryzjera. Na nagraniu widać lekkie przerażenie w oczach piosenkarki. 

Trzeba jednak przyznać, że wygląda rewelacyjnie, a podjęta decyzja była strzałem w dziesiątkę. Podobnego zdania są fani Katy Perry, którzy w komentarzach pod postem nie szczędzili jej miłych słów.

Czy Adrian Łabanowski wiedział, że spotyka się z tą znaną Maria Sadowską?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas