Reklama

Reklama

Odchudzona Gemma Collins w bikini

Gemma Collins - osobowość telewizyjna znana głównie w Wielkiej Brytanii - poczyniła w mediach społecznościowych dość osobliwe wyznanie.

Celebrytka znana z takich programów jak The Only Way Is Essex czy brytyjskiego Big Brothera w naszej części Europy cieszy się sporą popularnością głównie ze względu na swoją wagę.

Gwiazda od lat ma sporą nadwagę, ale niespecjalnie lubi zaprzątać sobie tym głowę. Co więcej, trudno w show-biznesie o bardziej pewną siebie kobietę, która nie wstydzi się swoich kształtów.

Gemma znana jest tez z tego, że na egzotycznych wakacjach lubi paradować w mocno dopasowanych lub wręcz prześwitujących strojach kąpielowych. Jednocześnie nie zwraca uwagi na płynące zewsząd krytyczne słowa hejterów.

Reklama

Pewność siebie i bezkompromisowa postawa przysporzyła celebrytce również szerokie grono zwolenników. Jej profil na Instagramie obserwuje, bagatela, niemal 800 tys. fanów.

Ostatnio gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcia, na których prezentuje efekty odchudzania, jakiego podjęła się wiele miesięcy wcześniej.

I choć wygląda na nich bardzo korzystnie, w przeciwieństwie do nieco starszych zdjęć, celebrytka zapowiedziała, że to koniec jej zmagań i najwyższa pora wrócić do formy sprzed diet i ćwiczeń.

Pod postami nie brakuje słów wsparcia i uwielbienia dla celebrytki. Większość "followersów" uważa, że ich idolka wygląda doskonale. A jakie jest wasze zdanie? 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje