Reklama

Reklama

Odeta Moro walczy ze zmarszczkami!

Polska dziennikarka Odeta Moro świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych. Kobieta chętnie dzieli się z obserwatorami szczegółami z życia prywatnego.

Odeta Moro rozpoczęła przygodę z dziennikarstwem w telewizji muzycznej VIVA Polska. Pracowała również dla stacji TV4, TVP oraz TVN przy produkcji takich programów jak "Pytanie na śniadanie", "Apetyt na zdrowie", "Studio Active", czy "Ja tylko pytam".

Od 2015 r. związana jest z dziennikarstwem radiowym. Współprowadziła z Piotrem Jaworskim i Jarosławem Budnikiem poranny program "Złote Przeboje na Dzień Dobry!", a od 2017 r. jest gospodynią weekendowego programu "Morowy weekend". Dziennikarka jest rówież prezesem i założycielką Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo.

Reklama

Największą popularność przyniósł jej udział w drugiej edycji znanego reality show pt. "Agent Gwiazdy", którego prowadzącą była Kinga Rusin. Odeta dotarła do finału i okazała się nawet tytułowym antybohaterem.

Odeta Moro ma wielu fanów na Instagramie. Dziennikarka dzieli się z nimi swoją codziennością i życiem rodzinnym. Ostatnio udostępniła post, w którym pochwaliła się nową kuracją przeciwzmarszczkową.


Odeta jest znana z promowania naturalnego wyglądu. Od jakiegoś czasu korzysta jednak z dobrodziejstw zabiegu "Thuzzle", który opiera się na technologii termicznej.

Jakie jest wasze zdanie na temat takich kuracji?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Odeta Moro | Agent TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy