Reklama

Reklama

Ojciec księżnej Charlene przerywa milczenie! "Ona jest twarda"

Zdrowotne i osobiste problemy księżnej Charlene to wciąż jeden z najgorętszych tematów w księstwie Monako. Księżna spędziła wiele miesięcy w RPA, gdzie dochodziła do siebie po ostrej infekcji laryngologicznej. W listopadzie wróciła do Monako, ale już chwilę później książę Albert przyznał, że opuściła kraj i przebywa w placówce leczniczej. Teraz stan Charlene postanowił skomentować jej ojciec.

Księżna Charlene po raz pierwszy opuściła kraj w styczniu, po tym, jak w mediach pojawiły się informacje, że jej mąż, książę Albert ma dziecko, które jest owocem romansu z Brazylijką. Charlene wyjechała do RPA, by wziąć udział w akcji ratowania nosorożców, ale nabawiła się tam ostrej infekcji laryngologicznej i dopiero po wielu miesiącach wróciła do Monako. W domu zabawiła jednak krótko, i dziś wiemy, że przebywa w placówce leczniczej, do której trafiła z powodu "wyczerpania, zarówno emocjonalnego, jak i fizycznego". 

Ojciec księżnej Charlene przerywa milczenie. Oto, co powiedział o jej zdrowiu!

Sytuację księżnej Charlene postanowił skomentować jej ojciec. W rozmowie z News24 przyznał on, że pozostaje z córką w dobrych relacjach i na bieżąco jest informowany o stanie jej zdrowia. 

Reklama

- Ma za sobą tak wiele interwencji medycznych. Jest tak bardzo bezbronna - przyznał ojciec Charlene i wyjasnił, że choć oboje przebywali w RPA przez wiele miesięcy, to przez wzgląd na stan zdrowia córki, nie widywali się. Ojciec księżniczki nie chciał narazić jej na zakażenie, również Covid-19, który mógłby mocno zagrozić jej zdrowiu. 

Ojciec księżnej Monako jest jednak przekonany, że zwalczy ona wszelkie przeciwności, bo jest wyjątkowo silną kobietą. 

- dodał w wywiadzie. 

"Najsmutniejsza księżniczka świata" przebywa wciąż w zamkniętym ośrodku leczniczym, a książę Albert zdradził, że podjęła tę decyzję samodzielnie. 

- tłumaczył w "People".

***
Zobacz również:

Księżna Kate nigdy nie była tak szczupła. Są nowe zdjęcia! 

Aiko. Najsmutniejsza księżniczka na świecie?

Tego o Charlotte nie wiedzieliście. William zdradził sekret córki! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje