Reklama

Reklama

Ola Ciupa na wakacjach w Meksyku

Jak przystało na celebrytkę, Słowianka Donatana również postanowiła uciec od szarej, polskiej zimy do egzotycznego kraju. Za cel obrała gorący Meksyk.

Na jej oficjalnym profilu na Instagramie zaroiło się wręcz od zdjęć ze słonecznych plaż. Gwiazda prezentuje na nich też swoje wysportowane ciało i chwali się, że szczupłą sylwetkę zawdzięcza przede wszystkim dobrze skomponowanej diecie.

Pomijając zapierające widoki w tle i ekskluzywne hotele, w jakich wypoczywa celebrytka, musimy podkreślić, że jesteśmy nieco zaniepokojeni zbyt szczupłą sylwetką pani Oli.

Na niektórych zdjęciach w oczy szczególnie rzucają się chude nogi i wystające kości biodrowe. Choć celebrytce nie można odmówić prawie idealnego ciała, wyraźnie widać, że ostatnimi czasy mocno schudła.

Reklama

Pełniejsze kształty zachował jedynie biust i pupa.

Zdjęcia dobitnie pokazują, że Ola Ciupa nie tylko wygodnie wyleguje się na plaży, ale też stara się aktywnie korzystać ze swojego urlopu.

Dowodem są drobne siniaki na ciele celebrytki. Podejrzewamy, że gwiazda mogła nabawić się ich podczas rowerowej wyprawy.

Tak czy inaczej, miło popatrzeć na słońce i piękną Olę Ciupę w tę mroźną, szarą, polską zimę.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje