Reklama

Reklama

Ola Szwed przeszła metamorfozę

Aleksandra Szwed zadebiutowała w polskiej telewizji już jako kilkulatka, wcielając się w rolę Elizy w, bardzo popularnym wówczas, serialu „Rodzina zastępcza”.

Młoda aktorka nie zdecydowała się jednak na studia na Akademii Teatralnej - ukończyła kulturoznawstwo na warszawskiej SWPS.

W styczniu 2015 roku Aleksandra urodziła synka Borysa. Po ciąży bardzo szybko wróciła do formy. Dziś często możemy oglądać ją w roli prowadzącej branżowe imprezy. Szwed gra również w stołecznych teatrach i wspiera różne akcje charytatywne.

Aleksandra może pochwalić się świetną sylwetką i oryginalną urodą (jej ojciec jest Nigeryjczykiem), nic więc dziwnego, że od czasu do czasu projektanci zapraszają ją do współpracy w charakterze modelki.

Reklama

W 2016 roku Szwed wygrała piątą edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo", wcielając się w Bernarda Ładysza i wykonując arię z opery "Straszny dwór".

Od jakiegoś czasu aktorka konsekwentnie nosiła krótką fryzurkę. Ostatnio jednak możemy oglądać ją w nieco innym wydaniu. Dziś włosy Aleksandry sięgają brody i wyglądają przepięknie! Nowa fryzura zdecydowanie służy Oli. Jesteśmy na tak!

Zgadzacie się?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Szwed

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy