Reklama

Reklama

Olga Bołądź trenuje pole dance

Aktorkę stać na wiele poświęceń, by przygotować się dobrze do roli. Nie straszne jej skracanie włosów czy katorżniczy trening.

Ostatnio Olga Bołądź zaskoczyła swoich fanów zdjęciami z treningu pole dance, popularnie zwanego tańcem na rurze. W ten sposób gwiazda przygotowywała się do roli Beli w nowym filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii".

Widać na nich aktorkę wraz z jej instruktorką. Fotografie utrzymane są w przyjemnym, artystycznym klimacie.

"Pool dance @dashakatowa najlepsza trenerka ever. dziękuje ci za dwa miesiące męki ale udało nam się zmienić Bele w Hokus Pokus w #kobietymafiii przy okazji zaraziłaś mnie tym sportem. do zobaczenia na sali. jak macie ochotę na więcej fot, to piszcie w komentarzach - wrzucę z przyjemnością (pisownia orygnalna)" - w ten sposób aktorka podpisała zamieszczone na Instagramie zdjęcie.

Reklama

Na odzew fanów nie trzeba było długo czekać. Większość z nich była szczerze zachwycona formą aktorki, zdarzyły się też osoby, które w odpowiedzi na podpis, poprosiły o więcej zdjęć.

Fani są też pełni podziwu dla determinacji i pracowitości aktorki. Zachwycają się jej doskonałą, powabną sylwetką.

My też mamy olbrzymią słabość do aktorki. Naszym zdaniem to jedna z najskromniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Zgodzicie się?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje