Reklama

Olga Bołądź w rockowej stylizacji. Ciążowego brzuszka prawie nie widać

Ciąże gwiazd zawsze wzbudzają medialne zainteresowanie. Nie inaczej jest w przypadku Olgi Bołądź, która radosną nowinę ogłosiła dość nietypowo, stawiając na obcisłą kreację podczas gali 30-lecia telewizji Polsat. Teraz wybrała się natomiast na premierę filmu "Chleb i sól" i postawiła na stylizację w zupełnie innym stylu.

Olga Bołądź w ciąży z drugim dzieckiem

Olga Bołądź spodziewa się obecnie drugiego dziecka, które jest owocem jej związku z Jakubem Chruścikowskim, właścicielem kilku warszawskich klubów. Aktorka radosne wieści ogłosiła podczas gali 30-lecia telewizji Polsat, o czym pisaliśmy w artykule: Ciężarna Bołądź, Doda i taneczna Wieniawa. Gwiazdy na Gali 30-lecia Polsatu.

Gwiazda wybrała na wydarzenie obcisłą, prześwitującą sukienkę, dzięki której od razu było widać, że jej figura nieco się zaokrągliła. Pozując fotoreporterom, Bołądź chwyciła się za zaokrąglony brzuszek. Kobieta jest już mamą - ma 10-letniego syna Brunona.

Reklama

Czytaj także: Olga Bołądź powróciła do uczenia się tańca na rurze

Ukryty ciążowy brzuszek w stylizacji Bołądź

Teraz Bołądź pojawiła się na premierze filmu "Chleb i sól" i zaprezentowała zupełnie inną stylizację. Przez wybór dość obszernych ubrań jej brzuszek prawie całkowicie został ukryty. Gwiazda jednak wciąż wyglądała niezwykle promiennie.

Aktorka wybrała zwykły biały T-shirt i luźne, jasne dżinsy z mocno obniżonym stanem. Najważniejszą częścią stylizacji była natomiast czarna, skórzana kurtka z za długimi rękawami, dodająca rockowego charakteru. Całość dopełniały wysokie, czarne kozaki i brązowa torebka do ręki. Bołądź postawiła na minimalistyczny makijaż i nonszalancko rozpuszczone włosy.

Olga Bołądź - życie prywatne i związki

Bołądź od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Jakubem Chruścikowskim. Wcześniej przez wiele lat szukała odpowiedniego partnera. Była związana m.in. z Maxem Ryanem i Sebastianem Fabijańskim. Z kolei w 2013 roku aktorka po raz pierwszy została mamą. Choć z ojcem Brunona rozstała się, będąc jeszcze w ciąży, to utrzymuje z nim dobre stosunki.

Ostatnio gwiazda przekazała smutne wieści dotyczące jej ukochanego psa. U jej suczki Lusi, buldożki francuskiej, zdiagnozowano bowiem raka płuc. Aktorka zapowiedziała, że będzie do końca walczyć o jej zdrowie i regularnie informuje fanów o postępach w leczeniu.

Zobacz również: Celebrytki, które urodzą w 2023 roku. Jedna z nich jest już w szóstej ciąży!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź | ciąże gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy