Olga Bołądź w śmiałej stylizacji

Olga Bołądź pojawiła się na otwarciu Campari Pop-Up Bar. Aktorka zapozowała na ściance w bardzo śmiałej stylizacji.

Olga Bołądź po raz kolejny zaskoczyła ciekawą stylizacją
Olga Bołądź po raz kolejny zaskoczyła ciekawą stylizacjąJarosław AntoniakMWMedia

Olga Bołądź kształciła się w Krakowskiej Wyższej Szkole Teatralnej. Kobieta często przyznaje, że jednym z jej aktorskich autorytetów podczas studiów był Jan Peszek. Cenne doświadczenie zdobyła podczas kontynuacji studiów w Los Angeles oraz pobytu w Barcelonie, gdzie zagrała w przedstawieniu dyplomowym.

Aktorka przeszła przez wiele perturbacji w życiu prywatnym. W zeszłym roku rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Burzliwy związek często stawał się tematem dyskusji w krajowych mediach. Kryzysy w związku nie zatrzymały jednak jej kariery. W 2018 r. Olga zagrała w sześciu filmowych i telewizyjnych produkcjach. Nie unikała również ważnych wydarzeniach branżowych.

Ostatnio aktorka pojawiła się na otwarciu baru Campari Pop-Up. Na tę okazję założyła szary, oversizowy komplet w kratkę, który zwieńczyła dużą ilością biżuterii i ozdób. Wzrok zebranych gości skupiał się jednak na marynarce z głębokim dekoltem, spod której wystawał czerwony biustonosz! Olga po raz kolejny zaskoczyła śmiałą stylizacją. Zobaczcie, jak aktorka wypadła na czerwonym dywanie!

Olga Bołądź pojawiła się na otwarciu baru Campari Pop-Up
Olga Bołądź pojawiła się na otwarciu baru Campari Pop-UpPaweł WrzecionMWMedia
Aktorka zapozowała na ściance w szarym komplecie i czerwonej bieliźnie
Aktorka zapozowała na ściance w szarym komplecie i czerwonej bieliźniePaweł WrzecionMWMedia
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas