Reklama

Olga Frycz oddała karton zabawek, które przysłano jej córeczce

Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie kartonu pełnego książeczek dla dzieci i zabawek. Dostała go od jednej z firm, jako prezent dla swojej córeczki. Frycz nie zrobiła tego, by się chwalić, ale by prosić fanów o pomoc w znalezieniu rodziny, której taki prezent bardziej się przyda.

Z wpisu, który Olga Frycz zamieściła na Instagramie, wynika, że książeczki i zabawki przesłali jej córce przedstawiciele Disney Polska. Aktorka podziękowała za prezent, uznała jednak, że taka paczka powinna trafić do dzieci, które są w gorszej sytuacji niż Helenka. "Zatrzymujemy książeczki i jedno lego duplo, a resztę oddajemy do innych dzieci. Jestem pewna, że zaawansowane lego i puzzle Star Wars oraz kilkanaście gadżetów z Myszką Miki bardziej przyda się w domu, w którym ważniejsze są inne wydatki, a domowy budżet nie pozwala na takie prezenty", napisała aktorka.

Reklama

Frycz poprosiła też fanów o pomoc w znalezieniu rodziny, do której powinna trafić taki podarunek. "Znacie kogoś, komu mogłabym wysłać taką kolorową paczkę? Może jakieś rodzeństwo? Dajcie znak w wiadomości prywatnej. Opisz w dwóch zdaniach sytuację rodziny. Wyślę kurierem pod wskazany adres. Bardzo bym chciała wysłać jednej konkretnej rodzinie. Dziękuję za pomoc", dodała aktorka.

Apel natychmiast spotkał się z uznaniem fanów, którzy stwierdzili, że to miły gest w dobie pandemii. Olga Frycz kilka godzin później edytowała swój wpis i poinformowała, że już udało jej się znaleźć nowych właścicieli sprezentowanej przesyłki.


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy