Reklama

Reklama

Oliwia Bieniuk wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"! Kim jest 18-latka?

Oliwia Bieniuk to pierwsza uczestniczka tegorocznej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Decyzja organizatorów wywołała niemałe kontrowersje!

Znamy pierwszą uczestniczkę 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"! Na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawiła się informacja, że udział w jednym z najbardziej znanych show weźmie 18-letnia Oliwia Bieniuk.

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej

Kim jest Oliwia Bieniuk? To córka zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Tak napisali o niej w komunikacie organizatorzy: "Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”."

Oliwia Bieniuk jest także popularna na Instagramie - obserwuje ją prawie 200 tys. użytkowników. Dziewczyna jest influencerką i często reklamuje różne produkty na swoim profilu.

Reklama

Internauci komentują decyzję Oliwii Bieniuk

Informacja o tym, że Oliwia Bieniuk wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" podzieliła internautów. "Czy sobie zasłużyła, żeby wystąpić w Tańcu z Gwiazdami?", "Ale kim ona jest?", "Jestem dalekim krewnym Krawczyka i oprócz tego też pochodzę z Łodzi, czy możecie mnie też zaprosić do udziału?", "W tym programie mieliśmy już sportowców latami harujących na swoje wyniki czy artystów z wybitnymi rolami. A teraz mamy "maturzystkę", która miała szczęście urodzić się w uprzywilejowanej rodzinie" - krytykowali niektórzy decyzję.

Inni natomiast gratulowali 18-latce i stawali w jej obronie. "Czy nie możecie powstrzymać się od wrednych komentarz? Tyle dziewczyna przeszła, po co ma czytać takie rzeczy?", "Piękna!", "Trzymam kciuki" - komentowali zdjęcie.

Czy Oliwia Bieniuk powtórzy sukces Edyty Zając czy Damiana Kordasa, zwycięzców dwóch poprzednich edycji programu? Przekonamy się!

* * *

Zobacz więcej:

Oliwa Bieniuk pokazała zdjęcie z plaży

Awantura o sukienkę Oliwii Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje