Reklama

Reklama

Olśniewająca Kate. Jak ona to robi?

Rozwiązanie za pasem (plotki głoszą, że poród ma się odbyć już w kwietniu) tymczasem księżna Kate ani myśli zwalniać tempa!

7 marca 2018 roku księżna Kate pojawiła się na oficjalnym otwarciu nowej placówki Place2Be, organizacji, która zajmuje się badaniami nad chorobami psychicznymi dzieci i sposobami ich leczenia w jednej z londyńskich dzielnic.

Temat zdrowia psychicznego jest księżnej bliski od wielu lat. Razem z Williamem prowadzą fundację, która wspiera i promuje działania na rzecz poprawy warunków leczenia w Wielkiej Brytanii.

Szacunek za zaangażowanie potęguje fakt, że Kate jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, co większość kobiet skłoniłoby zapewne do większego oszczędzania sił.

Reklama

Tymczasem, nie dość, że księżna świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, to na dodatek za każdym razem wygląda obłędnie!

Tym razem postawiła na niebieską sukienkę za kolano, z koronkową górą i stylowym, czarnym "odcięciem" pod biustem, dzięki któremu mocno zaokrąglony brzuszek prezentował się bardzo uroczo.

Całość księżna podkreśliła czarnymi, klasycznymi szpilkami i kopertówką w tym samym kolorze. Widać, że Kate czuje się świetnie - na jej twarzy nie widać cienia zmęczenia. Wręcz przeciwnie - za każdym razem jej wizytom towarzyszy uśmiech i nieopisana radość.

Trzeba przyznać, że Kate Middleton w pełni zasługuje na miano ikony stylu. Sami popatrzcie!INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje