Reklama

Reklama

Omenaa Mensah o swojej karierze: Trzeba być myślącą i piękną kobietą

Omenaa Mensah uważa, że nikt samą urodą nie zbuduje kariery. Prezenterka podkreśla, że oprócz ładnej buzi należy się ciągle uczyć i rozwijać. Prezenterka jest w trakcie studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej.

Prezenterka Omenaa Mensah  pracowała również jako fotomodelka. Mensah podkreśla jednak, że na samej urodzie nikt nie zbuduje swojej kariery.

- Nazywam to wkręconą żarówką. Jeżeli piękna kobieta jej nie ma, to jest mózgu, to mając tylko urodę, nic nie zwojuje. A mając tę żarówkę może przełamywać bariery, pokonywać swoje słabości i pokazywać innym, że oprócz tej urody coś jeszcze w głowie ma. Co z tego, że będziemy atrakcyjne, jeśli nie będziemy myślącymi kobietami? Trzeba być myślącą i piękną kobietą - mówi prezenterka Omenaa Mensah.

Prezenterka podkreśla, że sama mogłaby realizować się w show-biznesie dzięki urodzie, jednak wie, że to błędne koło. Mensah jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a teraz doktoryzuje się w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.

- Jeśli nie ma się na siebie pomysłu i bazuje się tylko na urodzie, nie pracuje się nad sobą, to prędzej czy później ta bańka pęka. Gdybym tylko bazowała na urodzie i nie rozpoczęła kolejnych studiów, nie rozwijałabym się na różnych polach biznesowych albo nie szkoliła ludzi, pewnie dziś nie byłabym tutaj i nie rozmawiałybyśmy - dodaje Mensah.

Reklama

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje