Reklama

Reklama

On zmienia się dla niej

Koniec z ostentacyjnym sportowym luzem! Pod wpływem Perfekcyjnej Pani Domu Radek wymienił garderobę na bardziej elegancką. Małgorzata od razu poczuła się swobodnie...

Bycie partnerem eleganckiej kobiety sukcesu zobowiązuje. Radosław Majdan (41) zdaje się traktować związek z Małgorzatą Rozenek (35) bardzo poważnie i dlatego wziął sobie do serca sugestie ukochanej dotyczące garderoby.

Reklama

Perfekcyjna Pani Domu to zdecydowana i konkretna osoba. Ci, którzy dobrze ją znają, wiedzą, że nie lubi owijać w bawełnę. Jeśli coś jej się nie podoba, mówi o tym wprost. Dlatego trudno się dziwić, że nie potrzebowała wiele czasu, by zasugerować nowemu partnerowi, że powinien zmienić styl. Radosław z dnia na dzień zaczął prezentować się zupełnie inaczej.

Z jego szafy zniknęły buty w bardzo długi szpic, bandanki, szelki do spodni (lubił je nosić opuszczone) i ekstrawaganckie nakrycia głowy. Były piłkarz skrócił też włosy i nie stosuje już nabłyszczającego żelu. Posłuchał także rad ekspertów. SHOW dowiedział się, że Majdan został nawet przyjacielem marki Guess by Marciano słynącej z gustownych ubrań wysokiej jakości.

"Doradziliśmy Radkowi, by zmienił styl z rockowego na bardziej klasyczny, ale z odrobiną nonszalancji", zdradza SHOW Anna Pawlik, przedstawicielka firmy. Wkrótce potem Małgorzatę i Radka widziano na wspólnych zakupach w jednej z warszawskich galerii...

Sportowiec za wszelką cenę chce udowodnić, że ukochana może na nim polegać. Nie tylko spełnia życzenia Małgorzaty, ale stara się też wyręczać ją w codziennych obowiązkach - m.in. odwozi synów Rozenek do szkoły. Teraz Małgorzata ma na co dzień więcej luzu, co manifestuje... strojem. Zakochana gwiazda polubiła ostatnio modne poszarpane dżinsy i skórzane kurtki. Nadal jest perfekcyjna, tyle że z rockowym sznytem!

Dowiedz się więcej na temat: polskie gwiazdy | romanse

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje