Reklama

Reklama

Oto cała prawda o nowej dziewczynie Toma Cruise'a!

Tylko jeden dzień godzin żyły plotki o tym, że Tom Cruise spotyka się ze swoją filmową partnerką, młodszą o 20 lat Hayley Atwell. Jak donosi magazyn "People" para rzeczywiście spędza ze sobą dużo czasu, ale jest to powodowane tylko tym, że tego wymaga praca na planie. 58-letni aktor od czasu rozstania z Katie Holmes z nikim się nie związał.

Znajomi Toma Cruise'a zapewniają, że nie ma on romansu z Hayley Atwel. Plotki na temat relacji, jaka rzekomo łączy gwiazdora z 38-letnią aktorką zostały szybko zdementowane. Źródła, na które powołuje się magazyn "People" stanowczo zaprzeczają temu, jakoby relacja ich miała jakikolwiek podtekst inny niż zawodowy.

Reklama

W ciągu ostatnich kilku miesięcy oboje spędzali mnóstwo czasu na planie siódmego filmu z serii "Mission: Impossible", ale nie ma między nimi romansu. Świetnie się ze sobą dogadują, ale jest to wyłącznie koleżeństwo.

Tom Cruise nie umawia się z nikim od czasu, gdy w 2012 roku rozwiódł się z Katie Holmes. Ich małżeństwo trwało sześć lat, mają jedną córkę, 14-letnią dziś Suri. Aktor był także żonaty z Nicole Kidman w latach 1990-2001, z którą ma córkę Isabellę (27 lat) i syna Connora (25 lat).

Zobacz również:

 

Dowiedz się więcej na temat: Cruise Tom | Hayley Atwell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje