Reklama

Reklama

Oto mistrzowie tańca!

W polskim show-biznesie nie brakuje fenomenalnych tancerek i tancerzy. Zobacz, kto zrobiłby furorę w "Tańcu z gwiazdami"!

namy już prawie wszystkich uczestników 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Wśród nich największe emocje budzą: Michał Szpak, Katarzyna Zielińska i Weronika Marczuk. Już we wrześniu zmierzą się na parkiecie TVN. Tymczasem SHOW przygotowało listę najlepszych tancerzy polskiego show-biznesu. Piękne aktorki - Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Danuta Stenka, Julia Pietrucha - nie przyjęły w tym roku propozycji od TVN, ale za to na każdej imprezie są królowymi parkietu.
Wśród dziennikarek prym w tańcu wiedzie zawsze dająca z siebie wszystko Monika Olejnik. Niezrównanym partnerem według pań jest projektant, fryzjer i zawodowy tancerz, Robert Kupisz. Tuż za nim na podium plasuje się, zawsze chętny do tańca, Andrzej Chyra. A potem... Cóż, jeżeli chodzi o panów, to długo, długo nic.

Królowa parkietu


Nauczyła się tańczyć w dzieciństwie. "W naszej miejscowości bardzo dużo było okazji do tańca. Organizowane były potańcówki pod gołym niebem. Tańczyć nauczył mnie mój brat" - wspomina Magdalena Cielecka (39). Dziś jednym z niewielu mężczyzn, który potrafi dotrzymać jej kroku, jest Robert Kupisz (41).

Tańczyć może wszędzie


Monika Olejnik (54) uwielbia tańczyć! Pora dnia i okoliczności nie mają dla niej większego znaczenia. Swoje umiejętności prezentuje zarówno na dorocznym Balu Dziennikarzy, jak i... w studiu Radia Zet.

Parkiet należy do niej


"To było dla mnie przewspaniałe przeżycie" - wspomina swój jednorazowy występ u boku Stefana Terrazzino w "Tańcu z gwiazdami" Danuta Stenka (49). Ubolewa również nad tym, że nie dostała kolejnej propozycji z TVN. My również się dziwimy!

Mistrzowski duet


Propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami" odrzuciła już kilka razy, ale na imprezach nie ma sobie równych! Małgorzata Kożuchowska (40) w parze z Robertem Kupiszem (41) pokazała, co potrafi.

Reklama

Joanna Łazarz

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy