Reklama

Reklama

Oto uczestnicy piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"

Fani programu „Rolnik szuka żony” już zacierają ręce. W Niedzielę Wielkanocną Telewizja Polska wyemituje odcinek, w którym zaprezentują się kolejni rolnicy szukający miłości pod czujnym okiem kamer.

Grono tych, którym udało się ułożyć sobie życie dzięki programowi, sukcesywnie się powiększa. Największą popularnością cieszą się Grzegorz i Anna Bardowscy (mają syna Jasia, prowadzą vloga) oraz Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz, między którymi zaiskrzyło na planie czwartej edycji.

Producenci "Rolnika(...)" postanowili uchylić rąbka tajemnicy i na oficjalnym facebookowym profilu programu zamieścili krótki spot promujący piątą edycję.

Na (trwającym 28 sekund) filmiku możemy zobaczyć 10 rolników (wśród nich na pewno jest jedna kobieta), z których do kolejnego etapu przejdzie zaledwie połowa.

Reklama

Wygląda też na to, że TVP postawiło przede wszystkim na uczestników w średnim wieku. Być może jest to bezpośrednio związane z oskarżeniami fanów, którzy zarzucali poprzedniej edycji sztuczność i "ściemę".

W komentarzach pod filmikiem zamieszczonym na Facebooku pojawiły się zresztą głosy pełne wątpliwości. "Tylko nie róbcie ściem jak w poprzednim odcinku! tak lubie ten program a byl taki oszukany", "Szkoda tych rolników, bo to są osoby które szukają miłości i szczęścia A osoby, które zgłaszają sie to chcą się tylko pokazać i wypromować." czy "Nowi celebryci nadchodzą" - mogliśmy przeczytać (pis. org.).

A wy będziecie oglądać "Rolnika(...)" czy straciliście już cierpliwość?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje