Reklama

Reklama

Pablo ze "Zbuntowanego anioła": Jak dziś wygląda?

Serial "Zbuntowany anioł" kręcony był w latach 1998-1999. Chwilę później trafił do Polski i z miejsca zaskarbił sobie sympatię milionów fanów.

Aktorzy grający główne role z dnia na dzień stali się gwiazdami i ulubieńcami widzów, a wcielająca się w rolę Milagros Natalia Oreiro do dziś regularnie odwiedza nasz kraj, gdzie wciąż ma mnóstwo wielbicieli. 

Największym uwielbieniem fanek cieszył się, wcielający się w rolę Ivo, Facundo Arana. W serialu nie brakowało jednak przystojnych mężczyzn, a w tym gronie najwięcej złamanych serc miał na koncie Segundo Cernadas, grający Pabla Rapallo. 

Gdy Segundo dołączył do obsady serialu, miał już za sobą role w kilku telenowelach, dobrze układało mu się również w życiu prywatnym. W 2004 roku aktor ożenił się z Gianellą Neyrą, z którą ma syna Salvadora, jednak para rozstała się po kilku latach. Na szczęście dziś serialowy Pablo znów jest szczęśliwy - od dziewięciu lat jest w związku z Sofią Bravo, z którą ma dwie córeczki - niespełna dwuletnią Isabel i miesięczną Hiacyntę. 

Segundo porzucił aktorstwo kilka lat temu. Dziś skupia się na rodzinie oraz... polityce. Gwiazdor działa na rzecz mieszkańców Tigre, położonego w zespole miejskim Buenos Aires i regularnie dzieli się efektami swojej działalności na Instagramie.

Reklama

Zobaczcie najnowsze zdjęcia serialowego Pabla, bardzo się zmienił? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zbuntowany anioł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy