Pamiętacie "Kena" z programu Big Brother? Tak wygląda dziś!

Niemal 20 lat temu program Big Brother robił prawdziwą furorę i gromadził prze telewizorami rzesze fanów. Niektóre sceny, jak np. ta, w której "Frytka" i "Ken" figlują w jacuzzi, odbiły się szerokim echem i na trwałe zapisały się w historii telewizyjnych reality show. Co stało się ze słynnym Łukaszem "Kenem" Wiewiórskim? Jak wygląda dziś?

Agnieszka Frykowska i Łukasz Wiewiórski w 2002 roku
Agnieszka Frykowska i Łukasz Wiewiórski w 2002 rokuNiemiecAKPA

Kiedy w 2001 roku na ekranach telewizorów zaczął ukazywać się pierwszy w Polsce program typu reality show, publiczność dosłownie oszalała. Nazwiska i sylwetki uczestników pierwszych edycji Big Brothera były znane niemal wszystkim Polakom. Widzowie z zapartym tchem śledzili ich perypetie, a psychologowie i socjologowie poświęcali nowemu zjawisku obszerne analizy. Niektórzy grzmieli nad upadkiem obyczajów i ewentualnym zagrożeniami, inni wykazywali zainteresowanie "eksperymentem". Możliwość podglądania uczestników w ich codziennym życiu i śledzenia rodzących się miedzy nimi relacji ekscytowała widzów.

W kolejnych latach wiele stacji zdecydowało się na emisje programów typu reality-show, ale o zainteresowanie było coraz trudniej. Twórcy i uczestnicy przekraczali kolejne granice, by przyciągnąć zainteresowanie widzów i dziś pikantne sceny na nikim już nie robią wrażenia.

Agnieszka Frykowska i Łukasz Wiewiórski w 2002 roku
Agnieszka Frykowska i Łukasz Wiewiórski w 2002 rokuNiemiecAKPA

Ale kiedy w trzeciej edycji Big Brothera Maja (Agnieszka) "Frytka" Frykowska i Łukasz "Ken" Wiewiórski baraszkowali w jacuzzi pod okiem kamery, reakcje były gwałtowne. Wprost mówiono wtedy o "skandalu" i choć oboje uczestnicy sceny zaprzeczali jakoby doszło wtedy między nimi do zbliżenia, sprawa zaczęła żyć swoim życiem. Publiczność szczególnie surowo oceniła "Frytkę", która odsądzana była wówczas od czci i wiary, z "Kenem" publiczność obeszła się o wiele łagodniej, ale też szybko o nim zapomniała.

Podczas gdy "Frytka" przekuwała szum medialny w burzliwą karierę, występując w kolejnych programach i nieustannie goszcząc na łamach prasy plotkarskiej, Łukasz "Ken" Wiewiórski na długi czas przepadł niemalże bez śladu.

Co dzieje się z nim dziś? W czasach emisji programu "Ken" nie ukrywał, że marzy o karierze modela i aktora. Mimo rozpoznawalności nie odniósł sukcesów w tej dziedzinie, choć udało mu się zdobyć kilka zleceń. A jednak jego związki z show-biznesem nie wygasły. Obecnie pracuje w branży telewizyjno—filmowej, jako kierownik planu zdjęciowego.

Kulisami swojej pracy dzieli się na swoim instagramowym profilu, gdzie obserwuje go nieco ponad 3 tys. followersów.

Mogą oni liczyć na migawki z życia prywatnego i kadry z planów zdjęciowych. I oczywiście przekonać się jak "Ken", który zasłynął "sceną w jacuzzi" wygląda po niemal 20 latach.

Uważacie, że bardzo się zmienił?  

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas