Reklama

Reklama

Paris Hilton po latach przyznała, że przeszła piekło

Dziedziczka hotelowej fortuny była ofiarą przemocy psychicznej i fizycznej, gdy uczęszczała do liceum z internatem w Utah. Przyznała się do tego w filmie dokumentalnym, który w połowie września będzie mieć premierę na YouTubie.

Paris Hilton była rozbrykaną nastolatką. W Nowym Jorku miała wiele pokus i ochoczo im ulegała. Często wymykała się ze swojego apartamentu w hotelu Waldorf Astoria, by korzystać z uroków życia nocnego i dużo imprezować. 

W końcu jej rodzice stracili do niej cierpliwość i, by utemperować Paris, wysłali ją do liceum z internatem w bardzo odległym od Nowego Jorku stanie Utah. Jako 17-latka spędziła tam 11 miesięcy.

Bardzo długo milczała na temat horroru, który tam przeszła. Dopiero w poświęconym jej filmie dokumentalnym, "This is Paris", opisała traumatyczne przeżycia z okresu nauki w Provo Canyon School. Dokument będzie można oglądać na YouTubie od 14 września.

Reklama

Hilton wspomina personel szkoły w wywiadzie, jakim udzieliła magazynowi "People".

stwierdza. Pracownicy placówki nie ograniczali się do przemocy psychicznej względem uczniów. Również bili ich i podduszali. Ci, którzy byli nieposłuszni, mogli też trafić do izolatki na 20 godzin. 

mówi Paris. 

W dokumencie głos zabiorą również trzy koleżanki celebrytki z czasów szkolnych.

Obecni włodarze szkoły w oświadczeniu przesłanym tygodniowi "People", tłumaczą, że w 2000 r. placówka zmieniła właścicieli i nie mogą komentować sytuacji nakreślonej przez Hilton.

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Paris Hilton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje