Reklama

Reklama

Patrycja Tuchlińska zachwycona Dubajem! Już sam lot był ekskluzywny

Patrycja Tuchlińska to influencerka i ukochana jednego z najbogatszych Polaków. Korzysta ona z luksusów, jakie dał jej właśnie związek z Józefem Wojciechowskim. Teraz gwiazdka podzieliła się z fanami swoją podróżą do Dubaju. Tam także bajecznego życia nie brakuje, co też kolejny raz Patrycja pokazała w swoich mediach społecznościowych.

Patrycja Tuchlińska znów bawi się na wakacjach

Patrycja Tuchlińska wiedzie wspaniałe życie u boku Józefa Wojciechowskiego. Trzy lata temu, gdy pierwszy raz pojawiła się razem z nim na otwarciu jednej z warszawskich inwestycji, w sieci zawrzało. 

Nikt nie wróżył im długiej przyszłości, ale ku zdziwieniu niektórych, związek wciąż trwa, a co ważniejsze - w sierpniu 2021 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Patrycji i Józefa. 

74-letni milioner bardzo dba o to, by Patrycji i maluszkowi niczego w życiu nie zabrakło, również relaksu, odpoczynku i wszelkich luksusów. Dlatego nic dziwnego w tym, że influencerka może teraz rozkoszować się wakacjami w Dubaju. 

Na swoim profilu w mediach społecznościowych chętnie publikuje zdjęcia, na których chwali się swoim bajecznym życiem i rajskimi wakacjami. 

Do Dubaju gwiazdka udała się oczywiście ze swoją pociechą i to nie w przeciętny sposób. Józef Wojciechowski zapewnił swojej rodzinie ekskluzywny przelot do Dubaju, czym również podzieliła się z fanami Patrycja. 
 
Fani mogą tylko pozazdrościć jej tego, jak bardzo jest rozpieszczana i oglądać dalej zdjęcia i nagrania, jakie publikuje w sieci. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Kim jest Patrycja Tuchlińska, wybranka starszego o prawie 50 lat bogacza? 

Tuchlińska pokazała torebkę za 35 tysięcy! Poradziła fanom, aby "cieszyć się każdą chwilą"!

Gilon wypoczywa na Zanzibarze. I wbija szpilę polskim gwiazdom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje