Reklama

Patrycja Wieja z "Projekt Lady" zawalczy w Fame MMA

Patrycja Wieja to jedna z najbardziej znanych uczestniczek programu "Projekt Lady". Dziewczyna wygrała pierwszą edycję projektu i szybko zebrała na Instagramie imponującą liczbę wielbicieli - dziś obserwuje ją tam prawie 150 tysięcy osób.

Do tej pory Patrycja znana była głównie z występów na ściankach, pojawiała się również gościnnie w nowych sezonach "Projekt Lady", a nawet próbowała swoich sił w modelingu. Na fali mody na "bycie fit" postawiła jednak ostatecznie na sport i zaczęła dzielić się z fanami przepisami na perfekcyjną, wysportowaną sylwetkę. Wieja została instruktorką fitness, wyspecjalizowała się w treningach na trampolinach, a nawet spróbowała swoich się w programie "Ninja Warrior Polska" - niestety, odpadła już na drugiej przeszkodzie. 

Reklama

W weekend okazało się, że kolejnym krokiem w sportowej karierze Patrycji jest... MMA! Podczas sobotniej gali Fame MMA do klatki zaproszono zwyciężczynię walki z Anną Andrzejewską, znaną z programu "Top model" Karolinę "Way of Blonde" Bruszczyńską. Jak się chwilę później okazało, jej przeciwniczką w kolejnej walce będzie właśnie Wieja! Dziewczyny uścisnęły sobie dłonie i zrobiły do zdjęcia tradycyjny "face to face". 

Fani MMA wiedzą już, czego można się spodziewać po Way of Blonde - zawzięta blondynka w dobrym stylu pokonała Annę Andrzejewską i ma spory apetyt na kolejne wygrane. Forma Patrycji jest natomiast zagadką - jak myślicie, ma szanse na triumf w klatce? 

***

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Wieja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy