Reklama

Reklama

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała córkę. "Genów nie wydłubiesz"

Paulina Krupińska-Karpiel za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła podzielić się zdjęciem córki, która założyła długą suknię oraz szpilki. Antonina ewidentnie powoli zaczyna interesować modą, a fani od razu przyznali, że jest kopią mamy. Spójrzcie na to zdjęcie!

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Owocem ich związku jest córka Antonina oraz syn Jędrzej. 

Prezenterka pracuje w Warszawie, a na co dzień mieszka z rodziną na Podhalu. Stara się więc godzić macierzyństwo z pracą zawodową, a za pomocą mediów społecznościowych pokazuje, jak wygląda jej codzienność. 

Tym razem Paulina Krupińska-Karpiel zdecydowała się opublikować zdjęcie najstarszej pociechy. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie Antoniny w długiej sukni oraz szpilkach. Można się domyślić, że ubrania pochodzą z szafy mamy, a 6-latka już zaczyna interesować się modą. "Jak to mówią: genów nie wydłubiesz" - napisała prezenterka.

Reklama

Pod postem Pauliny Krupińskiej-Karpiel w mig pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani od razu zgodzili się z prezenterką i uznali, że Tosia przypomina mamę. "Cała Mamusia", "Godna następczyni" - można przeczytać pod zdjęciem. Czy Antonina ma zatem zamiar pójść w ślady mamy i zostać modelką?

Czytaj więcej:

Joanna Opozda w bardzo złym stanie po skandalu z ojcem! Płyną smutne wieści!

Sylwia Grzeszczak pozuje w najmodniejszym kolorze roku

Aleksandra Domańska doświadczyła domowego porodu. Zdradziła szczegóły

Zobacz także:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy