Reklama

Reklama

Paulina Krupińska z córką na zdjęciu

Modelka i prezenterka pokochała swoje dotychczasowe życie u boku Sebastiana Karpiela-Bułecki. Niebawem minie rok, odkąd para powitała na świecie swoje drugie dziecko - małego Jędrzeja.

Paulina Krupińska uwielbia relacjonować wydarzenia z rodzinnego życia na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Sporo postów poświęca dorastającym dzieciom.

Czasami sama nie może się nadziwić, że czas tak szybko płynie i jej pociechy z tygodnia na tydzień zmieniają się nie do poznania!

Modelka coraz śmielej dzieli się też ze swoimi fanami fotografiami ze swoim partnerem, Sebastianem Karpielem-Bułecką.

Widać, że para bardzo się wspiera, zarówno w wychowywaniu dzieci, jak też w życiu zawodowym.

Często bywają też w Zakopanem, rodzinnych stronach wokalisty zespołu Zakopower. Tam ładują baterie na aktywny tydzień w pracy, wyciszają się i cieszą obecnością swoją i dzieci.

Reklama

Ostatnio córka Pauliny Krupińskiej lekko się pochorowała, prawdopodobnie chodzi o przeziębienie. Dzielna mama stara się wspierać swoja pociechę na każdym kroku. Na dowód troski modelka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym odpoczywa w łóżku z małą Antosią.

Wrażenie robią przede wszystkim długie włoski dziewczynki i choć Krupińska zaznacza, że nigdy nie opublikuje publicznie wizerunku swoich dzieci, my możemy się domyślać, że Antonina wyrośnie kiedyś na piękną i stylową kobietę, jak jej mama. Podzielacie te opinię?


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy