Paulina Smaszcz-Kurzajewska w śmiałej sesji

O Paulinie Smaszcz-Kurzajewskiej jest ostatnio głośno przede wszystkim za sprawą rozwodu. Doszło do niego 30 stycznia 2020 roku.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska mówi dużo o kobiecości
Paulina Smaszcz-Kurzajewska mówi dużo o kobiecościArtur ZawadzkiReporter

Kurzajewscy uchodzili przez lata za małżeństwo idealne. Poznali się w 1996 roku, podczas mistrzostw świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Szybko zdecydowali się na ślub, a wkrótce na świat przyszedł ich pierwszy syn - Franciszek. W 2006 roku urodził się Julian.

Pan Maciej jest dziennikarzem sportowym, natomiast pani Paulina jest wykładowcą, konsultantem biznesu, szkoleniowcem, trenerem zmiany, mówcą motywacyjnym i PR managerem. Prowadzi także aktywną działalność w mediach społecznościowych.

Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie prawie 40 tys. użytkowników. Ostatnio 46-letnia Smaszcz-Kurzajewska zamieściła tam śmiałe, seksowne zdjęcie, pochodzące z sesji do jednego z poczytnych magazynów.

Dziennikarka pozuje ubrana w czarne body z bardzo głębokim dekoltem.

- Zuza Krajewska wyprosiła wszystkich i zostałyśmy same w studiu fotograficznym. Taka moja dojrzała kobiecość w obiektywie jej aparatu (pis. oryg.) - napisała pod fotką.

Fani nie szczędzili pani Paulinie komplementów. "Pięknie i zmysłowo pani wygląda" czy "Spełniona, mądra, piękna i nieokiełznana" - pisali.

Zgadzacie się z nimi?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas