Reklama

Reklama

Paulina z "Rolnik szuka żony" pokazała chłopaka

Program „Rolnik szuka żony” cieszy się ogromną sympatią telewidzów już od pięciu lat. Aktualnie Telewizja Polska emituje szósty sezon misyjnego show.

Fani formatu nie tylko ekscytują się losami uczestników aktualnie emitowanej edycji, ale bacznie śledzą, co słychać u wcześniej "poznanych" rolników oraz ich wybranek.

Reklama

Choć producenci programy mogą pochwalić się kilkoma ślubami par zeswatanych przed kamerami, piąty sezon pod tym kątem nie należał do udanych. Żaden ze związków nie przetrwał, a do tego niektóre relacje budziły spore kontrowersje.

Mowa chociażby o Łukaszu, który wodził za nos dwie kandydatki: Paulinę i Agatę. Ostatecznie zaręczył się z tą drugą. Dziś nie są już razem. Paulina głośno wyrażała swój sprzeciw i mówiła, że czuje się oszukana. Wielu widzów trzymało jej stronę.

Okazuje się, że atrakcyjna brunetka, zajmująca się zawodowo fitnessem, znalazła miłość poza programem!

Na jej instagramowym profilu pojawiło się bowiem zdjęcie z przystojnym brodaczem. Fotografię wykonano podczas wspólnych wakacji na Rodos.

W komentarzach posypały się gratulacje od zachwyconych fanów programu. "I to jest facet! Dobrze zbudowany, widać że pewny siebie a nie jakieś kluski ciepłe. Gratuluję i życzę pięknej miłości" - mogliśmy przeczytać pod romantyczną fotką.

My też gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!


Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje