Reklama

Reklama

Paulinka i Krzyś ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” świętują rocznicę

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” od początku wzbudzał bardzo duże kontrowersje. Pierwszy sezon stacja TVN wyemitowała w 2016 roku, natomiast kolejny rok później.

Zasady są proste: troje ekspertów poddaje ochotników badaniom, by w rezultacie wybrać trzy (ich zdaniem) świetnie dopasowane pary. Widzowie obserwują przygotowania do ślubu, który jest jednocześnie pierwszym spotkaniem przyszłych małżonków. Po weselu uczestnicy wyjeżdżają w krótką podróż poślubną, a potem rozpoczynają wspólne życie. Na decyzję, czy chcą pozostać małżeństwem, mają miesiąc.

W pierwszej edycji żadnej z par nie udało się stworzyć stałego związku. Dwie już po miesiącu były pewne, że chcą rozwodu; trzecia na ten krok zdecydowała się nieco później.

Reklama

Natomiast druga edycja obfitowała w nieoczekiwane zwroty akcji i wielkie nadzieje. Kiedy wszystko wskazywało na to, że Anna i Grzegorz stworzą szczęśliwy związek, relacja popsuła się. Zupełnie inaczej sytuacja wyglądała u Paulinki i Krzysztofa, którzy na początku nie zapałali do siebie sympatią. Dziś natomiast (jako jedyna para z programu) obchodzą... pierwszą rocznicę ślubu!

Z tej okazji Krzysztof zamieścił na swoim Instagramie urocze zdjęcie z żoną. Paulina i Krzysztof pozują na tle ustrojonej sali. Wygląda więc na to, że para postanowiła wyprawić imprezę z okazji rocznicy lub odnowić przysięgę małżeńską.

Trzymamy za nich kciuki i życzymy wszystkiego dobrego!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy