Reklama

Peter Andre nie chce znać płci swojego dziecka

Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem.

43-letnia gwiazda - mąż Emily McDonagh, z którą ma 2-letnią córkę Amelię i oczekuje drugiego dziecka - wyznał, iż nie chce poznawać płci dziecka przed narodzinami, ponieważ chce, aby to była "niespodzianka".

Wypowiadając się w swojej kolumnie magazynu New!, autor hitu "Mysterious Girl' powiedział: Nie planujemy poznania płci dziecka, ponieważ chcielibyśmy, aby to była niespodzianka.

Ojciec trójki dzieci - który ma dwoje dzieci Juniora (10 l.) i Princess (8 l.) z poprzedniego małżeństwa z Katie Price - wyjawił, że był tak podekscytowany drugą ciążą obecnej żony, że opublikował zdjęcie skanu zaraz po wizycie w szpitalu.

Wyjaśnił: - Jesteśmy bardzo szczęśliwi z naszego 3-miesięcznego skanu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będziemy mieli nasze maleństwo jeszcze w tym roku.

- Zaraz po opuszczeniu szpitala opublikowałem skan Emily na Twitterze. Na co ona 'Nie mogłeś poczekać chociaż do powrotu do domu?' Ale to cały ja, nie mogłem się doczekać, aż wszystkim powiem.

Pomimo, że Emily nie ma jeszcze zachcianek, Peter ma nadzieję, że on będzie jej "zachcianką".

Para nie chce poznać płci dziecka, ale syn Petera ma nadzieję, że będzie to dziewczynka.

Wypowiadając się wcześniej powiedział: - Junior powiedział, że mamy dopilnować, aby to była dziewczynka, ponieważ on chce być jedynym chłopcem w domu.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy