Reklama

Reklama

„Piękna Nimfa” szaleje na wakacjach. Małgorzata Opczowska pozuje w skąpym bikini

Małgorzata Opczowska szaleje na wakacjach. Gwiazda TVP opublikowała zdjęcie, do którego pozuje w skąpym bikini. Fani nie szczędzą zachwytów nad zgrabną sylwetką Opczowskiej. „Piękna Nimfa” czy „piękna rusałka” to tylko niektóre z komplementów skierowanych do prezenterki TVP.

Tak Małgorzata Opczowska szaleje na wakacjach - prezenterka TVP na swoim Instagramie pokazała prawdziwe wodne szaleństwo. Gwiazda ma na sobie skąpe bikini i pozuje na... dmuchanym żółwiu.

Małgorzata Opczowska pozuje w skąpym bikini

- Szukałam określenia tych zdjęć. Mam dwie propozycje. Albo "prawie jak na supie" albo - i tu pytanie, jak nazywa się surfer na żółwiu? Żółfer. Wiem, straszny suchar. Wybierajcie albo sami dajcie tytuł - zaapelowała do swoich obserwatorów Małgorzata Opczowska.

"Piękna Nimfa" szaleje na wakacjach

Chociaż prezenterka TVP pozuje w pięknej scenerii, to uwagę fanów i tak przyciągnęła zgrabna sylwetka Opczowskiej. Obserwatorzy chętnie komplementowali dziennikarkę:

Reklama

"Jesteś prześliczna",

"Pięknie wyglądasz",

"Pozazdrościć żółwiowi",

"Żółw wyłowił piękną Nimfę",

"Piękna rusałka, bo taka jesteś".

Małgorzata Opczowska na wakacjach

To już kolejne zdjęcie z wakacji, jakie opublikowała Opczowska. Gwiazda chętnie relacjonuje swój wypoczynek na Instagramie. Wcześniej pochwaliła się, że urlop spędza ze swoim mężem Jackiem Łęskim.

- Wakacje. Luz. Zero make-upu. Zero stresu. Czysty relaks. Takiego urlopu Wam życzę - takim opisem opatrzyła z kolei inne wakacyjne zdjęcie na Instagramie.

***

Zobacz również:

Monika Mielnicka. Młoda gwiazda "M jak miłość" kipi seksem na plaży

Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Opczowska | wakacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy