Reklama

Reklama

Pierwsze zdjęcie ze ślubu Jennifer Lopez i Bena Afflecka

W miniony weekend media na całym świecie obiegła informacja o ślubie Jennifer Lopez i Benna Afflecka. Jak donoszą zagraniczne media, para pobrała się 16 lipca w Las Vegas i zrobiła to w iście romantyczny sposób. W mediach społecznościowych pojawiło się już pierwsze zdjęcie z tego wydarzenia.

Wielki powrót Jennifer Lopez i Bena Afflecka w zeszłym roku był jednym z najgorętszych tematów hollywoodzkiego show-biznesu. Już w kwietniu piosenkarka pochwaliła się informacją o zaręczynach, a jak podają zagraniczne media, w miniony weekend para stanęła na ślubnym kobiercu. W sieci pojawiło się nawet pierwsze zdjęcie z tej uroczystości.

Happy End po 20 latach

Ben Affleck i Jennifer Lopez poznali się w 2001 roku na planie filmu "Gigli". Piosenkarka była wówczas żoną znanego tancerza, Crisa Judda. Zachodziła w głowę, jakim cudem Ben Affleck uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Jednak niedługo potem zaczęto coraz częściej widywać ich razem, a do opinii publicznej wyciekła informacja o rozwodzie Jennifer z jej ówczesnym mężem. W końcu para ujawniła swoją relację i co więcej - zaręczyli się po raz pierwszy, jednak w 2003 roku na kilka dni przed ceremonią zaślubin z powodu ogromnej nagonki mediów odwołali ślub i wkrótce potem się rozstali, a każde z nich na lata związało się z innymi partnerami, zakładając rodziny. Teraz po ponad 20 latach historia zakończyła się szczęśliwie na ślubnym kobiercu.

Reklama

Zdjęcia ze ślubu Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Zakochani są po ślubie, który odbył się w tajemnicy w Las Vegas. Paparazzi nie udało się w związku z tym zrobić żadnego zdjęcia, zrobił to jednak ktoś z bliskiego otoczenia gwiazd. 

Ben tego dnia wybrał biały garnitur i czarną muszkę, a Jennifer miała na sobie skromną sukienkę wykończoną koronką i wpięty we włosy welon. 

***

Zobacz również: 

Demi Rose w hicie tego lata. Co za strój!

Małgorzata Rozenek zachwyca w kwiecistej sukience. Ten model jest idealny dla pań po 50-tce!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy