Reklama

Reklama

Pixie Lott: Żadni z nas celebryci

Pomimo, że autorka hitu "Mama Do" jest dobrze znana, a jej chłopak pracuje jako model, artystka twierdzi, że para spędza raczej czas w domu w swoich pidżamach, niż na branżowych imprezach

Zapytana, czy prowadzą prestiżowe życie powiedziała: - Nie wydaje mi się, skoro po powrocie do domu po prostu wskakujemy w swoje pidżamy, zamiast szykować się na branżowe imprezy.

Pomimo, że para jest razem od ponad czterech lat, Pixie twierdzi, że nie planują małżeństwa, chociaż to może się zmienić.

Powiedziała: - Jesteśmy szczęśliwi z tym, jak jest. Ale może w przyszłości... kto wie?

25-letnia Pixie występuje teraz w teatrze w "Śniadaniu u Tiffaniego" i przyznaje, że pomimo bycia gwiazdą, miała tremę i denerwowała się rolą.

W wywiadzie dla magazynu Review powiedziała:

Reklama

- Śpiewanie i granie na gitarze na scenie teatralnej było bardzo stresujące. Dawno się tak nie denerwowałam. Tak samo było w programie o tańcu. Wcześniej żyłam w bezpiecznej strefie, grałam koncerty i niczym się nie denerwowałam, po prostu wychodziłam na scenę i robiłam, to co potrafię, przez lata. To dobre doświadczenie, aby coś zmienić i poradzić sobie z nowymi wyzwaniami.

- Nawet jeśli wydaje nam się to straszne, ponieważ zjadają nas nerwy. Na dłuższą metę wychodzi nam to jednak na dobre, ponieważ uczymy się radzić sobie z taką presją i innymi przeciwnościami. A ja bardzo chę robić rzeczy, które są dla mnie artystycznym wyzwaniem.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje