Reklama

Poczuła instynkt macierzyński

Najwyraźniej tegoroczny baby boom wywarł na Katherine Jenkins duże wrażenie. 33 letnia piosenkarka wyznała ostatnio, że marzy o własnym dziecku.

Drew Barrymore, Kerry Washington, Kendra Wilkinson, Megan Fox... one wszystkie (i wiele innych gwiazd) w tym roku zostały mamami. Czytając codziennie doniesienia o kolejnych ciążach i porodach samemu można poczuć instynkt macierzyński.

Tak się stało w przypadku Katherine Jenkins. Walijska piosenkarka wyznaje jednak, że dla niej, najsilniejszym bodźcem wywołującym chęć posiadania dzieci był fakt, że jej siostra Laura niedawno została mamą. W rozmowie z dziennikarzami serwisu Wales Online tak opowiada o swoim siostrzeńcu: "Jest rozkoszny. Wszyscy zwariowaliśmy na jego punkcie. Jest taki słodki. Uwielbiam go ubierać. Kupiłam mu nawet malutkie trampki. Co prawda nie zmieniałam mu jeszcze pieluch, ale nie widzę w tym nic strasznego."

Reklama

Pytana o własne plany dotyczące macierzyństwa mówi: "Oczywiście, że czuję instynkt macierzyński. Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę, a teraz widzę jak szczęśliwa jest moja siostra i jej mąż. Kiedy patrzy się na nich, człowiek zaczyna rozumieć, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Dziecko to ogromny dar. "

Wymarzona rodzina miałaby być oczywiście stworzona z narzeczonym Jenkins, Andrew Levitasem. Para zaręczyła się kilka miesięcy temu, jednak na razie jeszcze nie wyznaczono daty ślubu. Ciekawe, czy obudzony właśnie instynkt macierzyński przyspieszy zalegalizowanie związku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy