Reklama

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal: Doda i Maneskin razem?! Zaskoczyła fanów zdjęciem!

Doda znana jest ze swojej miłości do rockowej muzyki. Nic więc dziwnego, że podczas występów na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie za kulisami polska wokalistka od razu złapała nić porozumienia z włoskim zespołem Maneskin, który wygrał tegoroczny Konkurs Eurowizji.

Doda na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie

 Doda tworzy muzykę na pograniczu popu i rocka i nigdy nie ukrywała, że woli mocniejsze brzmienie. W 2017 roku wystąpiła jako support przed koncertem Guns N'Roses, a z samym gitarzystą zespołu, Slahs'em, zna się od 2015 roku.

Wówczas Doda pokazała na co ją stać na rockowej scenie. 

Tym razem gwiazda po 1,5 rocznej przerwie pojawiła się na wielkim wydarzeniu jakim jest Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie i nie ukrywała, że jest z tego powodu bardzo podekscytowana. 

Tak jak wszyscy przypuszczali, scena dosłownie zapłonęła, gdy Doda na nią weszła. Jednak to, co działo się za kulisami, przeszło wszelkie oczekiwania. 

Doda i zespół Maneskin razem?!

Podczas Festiwalu swój występ piał także włoski zespół Maneskin, który podbił szturmem Europę, po tym jak wygrał on Eurowizję 2021. 

Jak nietrudno się domyślić, Doda postanowiła poznać się z członkami Maneskin i od razu między nimi zaiskrzyło. 

Polska wokalistka opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z Damiano Davidem, Victorią De Angelis, Thomasem Raggi oraz Ethan'em Torchio.

Fani nie mogli ukryć ekscytacji, gdy zobaczyli zdjęcie i od razu zaczęli snuć domysły o współpracy Doroty Rabczewskiej z Maneskin. 

Reklama

Doda już niejednokrotnie udowodniła, że niemożliwe nie istnieje, więc wszystko jest do zrealizowania. Z pewnością taki wspólny występ przeszedłby do historii. 

***
Zobacz także: 

Polsat SuperHit Festiwal. Kreacje gwiazd. Spójrzcie tylko na Sykut!

Doda: "Jestem zodiakalnym Wodnikiem, więc cenię wolność". Pierwszy wywiad po ogłoszeniu rozwodu!  

Doda zaskakuje na scenie! Te stroje wywołały skandal


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje